2733
2739
عنوان

شام چی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با تمام احترامی که برای هویج قائلم ولی تو غذا نمیپسندم 

پسر من هویچ دوست نداره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2728

فيله و پوره واسه همسر خودم ميوه،رژيم نيستمااااا گشنم نيس فقط

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
میشه به منم یاد بدی؟  من ماکارانی گذاشتم ولی خودم 3 تا قاشق میتونم بخورم

هویچ رو رنده درشت کردم تفت دادم.جدا پیاز و مرغ تفت دادم ادویه زدم هویچ و زعفرون و آبلیمو ریختم توش گذاشتم جا بیوفته.میتونی همین مواد رو بدی برای برنج میشه هویچ پلو

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
من داخل خورشت هويج آلو خشك ميريزم خيلي خوشمزه ميشه البته خورشت هويج مال تبريزه ما با گوشت قرمز ميپز ...

اولین باره پختم .چون زمانم کم بود با مرغ گذاشتم.

2740
دستورشو بگو

هویچ رو رنده درشت کردمو تفت دادم و مرغ و پیاز رو تفت دادم ادویه زدم هویچ و زعفرون و آبلیمو ریختم توش گذاشتم جا افتاد