2733
2739
عنوان

کسانی که قانون جذب رو خیلی خوب بلدن میاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 34183 بازدید | 530 پست
من یه مشکل اساسی دارم.اینقد خوب جذب میکنم که باورت نمیشه.عین همون.یعنی یه خواستگار جذب کردم دقیقا هم ...

عزیزم تو این موقع شروع به پرسیدن سوالات رگباری کن از خودت مثلا بگو اگه ازم خوشش بیاد چی، اگه منو پسندید چی ،اگه دلشو بردم چی از این مدل سوالا پشت سر هم از خودت بپرس تا ذهنت وادار بشه پاسخ مثبت بده

باید هدفتو داشته تصور کنی اینکه مثلا خدایا شکرت که همسرم مدیر شرکت فلان یا شکرت که من تو تاریخ فلان ...

نوشته هام همینجوریه که گفتین ولی نکته ی اخرتون خیلی خوب بود🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها راجع به اینکه چجوری وقتی دارم به نتیجه میرسم و افکار منفی میان وسط و کارم و بهم میریزن راه حل ...

توکل به خدا یعتی سپردن و اطمینان کامل داشتن که بهترین رو بهت میده....همین قوت قلب حست رو خوب میکنه

2731
2740
عزیزم تو این موقع شروع به پرسیدن سوالات رگباری کن از خودت مثلا بگو اگه ازم خوشش بیاد چی، اگه منو پسن ...

من قبل از این مرحله خراب میکنم.میگم اگه زنگ نزنن چی؟اگه پشت سرم کسی حرف الکی بزنه چی؟اگه بگن چرا فلان چی؟یه مشت چیز منفی میارم تو ذهن خودم و دلیل میارم واسه اونا که زنگ نزنن.معذرت میخوام.مرض دارم

بچه ها راجع به اینکه چجوری وقتی دارم به نتیجه میرسم و افکار منفی میان وسط و کارم و بهم میریزن راه حل ...

ای اف تی و پاکسازی هواوپونوپونو خیلی به رفع احساسات منفی و موندن در ارتعاش بالا کمک میکنن

اگه حس کنی باش زندگی میکتی و داریش حست بد نمیشع دیگه تردید نکن

تا اسم خواستگار میاد و حتی میبینم موقعیتش دقیییق همونه.میشینم دلیل میارم تو ذهنم که زنگ نمیزنن اونا.یا جلو جلو میگم نکنه فلان باشن اینشون بد باشه اونشون بد باشه.نکنه بقیه چیزاش اونی نباشه که میخوام...

تا اسم خواستگار میاد و حتی میبینم موقعیتش دقیییق همونه.میشینم دلیل میارم تو ذهنم که زنگ نمیزنن اونا. ...

هر وقت فکرات شروع کن به خدا پناه ببر خودت رو تو یه نور سفید در آغوش خدا تصور کن