2737
2739
عنوان

خانمایی که برای بچه هاشون شیشه شیر استفاده کردن میشه راهنماییم کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 4890 بازدید | 40 پست
من اونت تک سوراخه گرفتم سایز 0تا 3ماهه سرشیشه  یه بیبی لند پیرکس دهانه عریض هم گرفتم، با سر ...

باید خودمون بگیم تک سوراخه باشه ؟ شبیه سینه مادر بود ؟

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اول چیکو میدادم که سرش کج بود که از ۴ماهگی سرشیشه فرو میرفت داخل،عوض کردم اونت خریدم خیلی خوبه ،ا ...

زیاد شیر نمیریخت بیرون مارک اونت؟

اتفاقا چیکو از همون کجا میخواستم بخرم میگن شیر زیاد بیرون میریزه 

میترسم پول بدم بعدش جریان شیرش زیاد باشه 

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی

بله اونت نچرال

رو بسته بندی نوشته 0+ 

3+ دو سوراخه هست مال سه ماه به بالا 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2731

اونت کلا شبیه سینه مادره البته باید بگی اونت نچرال،یک سوراخش تا ۶ماه،دو سوراخش تا ۱ سال،۳ سوراخش بالای یکسال،البته به بچه هم بستگی داره

بله اونت نچرال رو بسته بندی نوشته 0+  3+ دو سوراخه هست مال سه ماه به بالا

ممنون عزیزم الان متوجه شدم چرا میگن شیر میریزه بیرون حتما مثل من اینو نمیدونستن

بله اونت نچرال رو بسته بندی نوشته 0+  3+ دو سوراخه هست مال سه ماه به بالا

ممنون عزیزم از راهنماییت جوابمو گرفتم   

2738
ممنون عزیزم الان متوجه شدم چرا میگن شیر میریزه بیرون حتما مثل من اینو نمیدونستن

من چپش میکنم خیلی آروم میریزه، چند ثانیه ای یه قطره... 

اگه بیشتر سوراخ داشته باشه معلومه بیشتر هم میریزه😁

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
ممنون عزیزم از راهنماییت جوابمو گرفتم    

خواهش میکنم ❤️

هر شیشه ایی که بچه بگیره خوبه من باشم اونت میگیرم سرشیشه نچرال هم داره سایز صفر از سایتش بگیر البته ...

ممنون عزیزم . به نظرم یه شیشه شیر معمولی اونت بگیرم با سرشیشه صفر که تا سه ماهگی استفاده کنه خوب میشه

من اول چیکو میدادم که سرش کج بود که از ۴ماهگی سرشیشه فرو میرفت داخل،عوض کردم اونت خریدم خیلی خوبه ،ا ...

ایشالله زایمان خوبی داشته باشین😍♥️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4143322/سرگرمی-برای-خانومای-باردارعکس?postId=130697469 

پیج ما در اینستا همراه با قیمت

https://www.instagram.com/sisoff

خوشحال میشیم بهمون سر بزنین😍♥️