2737
2739
عنوان

خانومایی که بافتنی و قلاب بافی بلدن بیان تو باهم بیشتر یاد بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 317433 بازدید | 1175 پست
سایت  آپلود عکس رایگان , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان

سایت  آپلود عکس رایگان , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
مرسی خانومی ولی این توضیحاتو خوب متوجه نمیشم . به هر حال اگه مدلی رو انتخاب کردم حتما اون مدلو ازتون کمک میگیرم .

شنل دخترونه بچز اون دو تایی که صفحه های قبلی بود بازم دارین ؟

پرواز جون
راستی اون شالگردنه که گفتم دو تا برگ داره که توی هم چفت میشن رو خانومی زحمت کشیده گذاشته . همون سفیده هستش . ماله منم عینه همینه فقط ماله من قرمزه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهار جان شنل فعلا همونها رو داشتم عزیزم
اگه بازم دیدم برات میزارم
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
عزیزان این آدرس هم هست که خوبه یه سر بزنید
هم مدلهای قشنگی داره هم آموزشهای خیلی خوب
http://translated-knitting.persianblog.ir/
2731
بهار جان دونه برنجی رو که سولماز توضیح داد یاد گرفتی؟
فکر کنم منظورش این بود که یکی زیز یکی رو میبافی و در رج بعد زیر و رو را عوض میکنی یعنی اونی که زیر بوده باید به شک رو بافته بشه....
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
2738
منم از توضیح اول سولماز جون همین برداشتو کردم اما بعد که گفت مثل کشباف فکر کردم چیز دیگه ایه.

این لینکی که شما گذاشتی منطورش اینه که دونه ها رو جابجا میبافی یعنی دونه بعدی رو اول میبافی و بعد اون دونه ای که جلو بوده و شما جا انداختی برمیگردونی میبافی.

....
البته صبر کن تا سولماز بیاد دوباره توضیح بده شاید اشتباه کرده باشم.

خانومی شما نظرت چیه؟
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
مامان ملیح جون منم نظر شمارو برداشت کردم فقط این که میگه دوتا رو از زیر یکی می کنیم بعد یک دانه آن رادرمیاریم

چطوری از اون دونه ها که بافتیم یکی دربیاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر کنم منظورش دوتا نبافته بعدی باشه
نمیدونم من خیلی مدلهای بافتنی رو بلد نیستم
شالی که میبافی چه شکلیه ؟
آبجی ات چند سالشه ؟
2706