2737
2734
عنوان

شيرخشک بزرگسالان بخرم يا كودك؟ براى پُر شدن صورتم ميخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 41 پست
من خودم روش های مختلفی رو امتحان کردم ولی باید ادامه بدید که برای من که تایم کوتاهی خونه ام سخته، ژل ...

يه مدت يعنى چند روز؟

هم مغز در سَرت دارى، هم پا در كفش هايت!ميتوانى خــــودت را سمت هر راهى كه دوست دارى، هدايت كنى...!
واااااي اين جينسينگ هست عاجزانه ازت خواهش ميكنم مصرفش نكن بلايي سرم اورده ك نگو:( درسته اشتها رو٢ ...

یا خداااا جدی میگی؟ 😯😯😯😯😯😯

اخه میگن گیاهیه ضرر نداره

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
يه مدت يعنى چند روز؟

دقیق نمیدونم من سه هفته ای هر روز میخوردم ولی بعدش ول کردم صورتمم کمکم مثل قبل شد، کلا جوانه ها حالا چه گندم چه ماش چه عدس خیلی مقوین میتونید همیشه داشته باشد و تو سالاد یا ماستتون بریزید، 

از کجا باید گیر بیاریم و عوارضش؟؟

من از داروخونه خريدم

2ماهم مداوم مصرف كردم

دريغ از يه اپسيلون تاثير

هم مغز در سَرت دارى، هم پا در كفش هايت!ميتوانى خــــودت را سمت هر راهى كه دوست دارى، هدايت كنى...!
2740
چه فرقی داره جوانه گندمه دیگه. گفتم اگه میتونی بخر اگه پیدا نکردی درست من

فله اي ميخرم اخه