2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به بچه داره  قراره باهات زندگی کنه  اگه زیاد حساس نیستی ازدواج کن.مورد خوبیه فقط ب ...

من با شوهر سابقم هیچ راه ارتباطی ندارم و همه چی از طریق پدر و مادرم هماهنگ میشه بازم خانمش چشم نداشت سالی 3 بار باباش بچمو دکتر ببره.

آره ما یه فامیل داشتیم شوهر کرد ب مردی که زنش رو طلاق داده بود و یه دختر عقب مونده داشت... باهم خوبن تازه با یه چون و دلی از دختره مراقبت میکنه من تعجب کردم

و من یتوکل علی الله فهو حسبه❤️❤️❤️
2728

یکیو میشناسم دختر خوشگل زن یه مرد پسر دارشد پسره ۷سالش بود ولی ازهمون اول نشونش دادن بهش بگه مامان، بعدش پسره بی نهایت شیطون ولی خوب این خانوم مهربونه باهاش میسازه، البته  ظاهرا که اینجوری، ولی درکل آدم با بچه خودش نمیسازه تا بچه یکی دیگه رو نگه داری

2738

آره عزیزم من ازدواج کردم دوتا بچه داره ولی خداروشکر چون شوهرم تواناییشو داره واسشون خونه زندگی جدا گرفته بچه ها پیش مادرشون هستن خونه ماشین همه چیز به زن سابقش داده نفقه هم به حسابشون میریزه، یه خونه و ماشین هم به نام من زده ، البته بین مطلقه ها و حتی پسرای مجرد این شرایطش خیلی عالیه و کمتر پیش میاد چنین شرایطی ولی اگر طرف نتونه و نداشته باشه تو مجبوری از بچش مراقبت کنی 

اره با پدرش زندگی میکنه

اگه مطمعنی میتونی مادرش بشی تو زندگی برو چون اون طفل معصوم حتما خیلی اسیب دیده است 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

شرایط سختیه. باید ببینی تحملت چقدره. ببین دلیل جدایی چی بوده. وقتی مردی زنی رو در حالیکه بچه داره طلاق میده خدا نکرده اینکارو میتونه دوباره هم تکرار کنه. اگر برات امکانش هست و دختر نیستی چند ماه همینطوری باهاشون زندگی کن ببین به چه نتیجه ای میرسی. بعد عقد کن. بودن بچه باعث این میشه که این مرد با همسر قبلش هم در تماس باشه. اگر اون خانوم ازدواج نکرده امکان برگشتش هست. ضمن اینکه بچه رو اگر مادرش ببینه میتونه پرش کنه علیه تو و اذیت روحی برات ایجاد کنه. اگر امکانش باشه بری خارج و دور باشی شاید همه شرایط بهتر بشه.  

اخرچی شد؟رابطه ی بچه با پدرس کم شد؟چند سالشه بچتون؟

12 سالشه. 4 سال و نیمش بود جدا شدیم. پدرش سال بعدش ازدواج کرد.

اولاش که هفته ای یکبار پدرش می دیدیش اما اون قدر این خانم رو بچم انگ جیغ جیغو بی ادب و روانی و بیش فعال گذاشت که ارتباطشون به ماهی یکبار رسید. بعدش سالی یکبار. بعدش هیچی. تا 2 سال پیش که تو یکسال 4 بار 3 بارش به خاطر دکتر 1 بارش به خاطر ثبت نام حضور پدرش اجباری بود، بهم پیغام داد که اگر قراره 4 بار در سال مزاحممون بشی بچه رو ازت میگیرم اصلا! الانام فهمیده بچه دار نمیشه کلا دخترمو میخواد برای خودش که خوشبختانه دادگاه هفته پیش درخواست حضانت پدر بچه رو رد کرد. دخترم  تو دادگاه گفت خانمه بهش گفته اگه به قاضی بگی دوست داری بیای پیش ما بهت اجازه میدم آرایش کنی و دوست پسر داشته باشی  

اینم بگم یه بار جریانو تو نی نی سایت نوشتم همه به اون خانم حق دادن که آره اصلا لازم نیست بچه پدرشو ببینه پس بدون آدم روانی زیاده.

2706