2733
2734
عنوان

یه سوال از همه

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرعمه من متولد67 و خانومش متولد 58. پسرعمم فقط تحصیلات لیسانس داشت چیزی نداشت. اما خانومش ی بار جداشده بود بچه نداشت. ازدواج کردن خانومش پولدار بود استاد دانشگاه. پسرعمه من کوهنورد حرفه ای بود مقام آورده بود توی گروه کوهنوردی باهم آشنا شدن.الان خونه ساختن و پول و..... اما کنارهم.تفاوت سنی موج میزنه

2728
2740

خودمم دوازده سال از شوهرم کوچکترم. البته این مساله برام یه برگ برنده نیستا....ما از لحاظ سطح خانوادگی تفاوت چندانی نداریم و خودمم شاغلم، شغلمونم هر دو یکی هست،اما خوب یه وقتاییم گرفتاری داریم، یه مقدار زیادیش به کم حوصلگی شوهرم بر میگرده. البته هزار تام خوبی داره ها، بدشو نمیگم. اما میخوام روشنت کنم که فکر نکن چون دوازده سال کوچیکتری همیشه بالای تاقچه هستی و مردت و خانوادش در خدمتت هستن. تازه شما که میگی سطح زندگیشم خیلی بالاست‌. عقلا بنظر میاد مشکلات این وصلت بیشتر از مزایاش باشه....

یکی از اشناهای خواهرم وکیل بود.خیلی پولدار.با یه خانومی که 15سال ازش بزرگتر بود ازدواج کرد.3تام بچه ...

الان پسره 12 سال بزرگتره و پولدار هر چی بگم کم گفتم ولی خانواده دختره متوسط هستن

من همچین موردی از نزدیک دیدم دختره ۱۵ سال بزرگتره.الان بعد از گذشت ۳ سال از ازدواجشون زندگی موفقی ند ...

پسره بزرگتره الان .....ولی من میگم اون خیلی پولداره امکانش هس دختری بگیره از سطح متوسط؟

2706