2737
2739
عنوان

مشکل گشا

| مشاهده متن کامل بحث + 2125 بازدید | 55 پست
عزیز دلم تاپیک ت مال چندماه پیشه ازاین قصیده حاجت گرفتی؟؟ من خیلی بدبختم اگه رفتی بگو منم بخونم

سلام عزیزم من شروع نکردمش ولی هرکی شروع کرده حتی بیمارش از کما برگشته اما میگن باید تا آخر عمرت بخونیش دیگ هر 5شنبه وگرن باز اوضاع زندگیت خراب میشه

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من شروع نکردمش ولی هرکی شروع کرده حتی بیمارش از کما برگشته اما میگن باید تا آخر عمرت بخون ...

من ۲۰ سال پیش برای یک مشکل بزرگ خوندم وواقعا حاجت گرفتم ۲۰ ساله ادامه دادمش سه سال پیش یک ماه ونیم نخوندمش بلا افتاد تو زندگیم دوباره ادامه دادمش تا الان

2731
من ۲۰ سال پیش برای یک مشکل بزرگ خوندم وواقعا حاجت گرفتم ۲۰ ساله ادامه دادمش سه سال پیش یک ماه ونیم ن ...

ن بابا من یه روزایی کلا یادم میره چیزیم نشده

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
نمیدونم الان اگه ول کنم ونخونمش دوباره باز بلا سرم میاد یانه موندم چکار کنم

ن فکر نکنما یکی تو این سایت گفت ب نیت حاجتت مثلا بگو 5تا یا رسیدن ب حاجتم بعد بخون

تو نت بزنم میاد؟مگه خیلی زیاده؟

و اینکه بزنم قصیده مشکل گشا؟

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2740
ن فکر نکنما یکی تو این سایت گفت ب نیت حاجتت مثلا بگو 5تا یا رسیدن ب حاجتم بعد بخون

شما فقط تو خلوت براخودت میخونی یا باید بلند بخونی برا بقیه؟

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
اعتقادش اینجوریه من قبلا خیلی میخوندم

نمیدونم والا من خوندم ب حاجتمم رسیدم دیگ نخوندم چیزی نشد

2706