2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عموم 

با دوتا دستاش مینویسه 

و الان حدود ۵۰ تا کتاب ندشته که کنابخونه زده تو  خونش ولی نشر نکرده

داره مرجع تقلیدیشو میگیره و روحانیه

به گفته ی مامانم که میگفت قبلا سردرد میگرفت رفت دکتر گفت حجم مغزت زیاده

و الان اسمشو بدم بزنی نت هست که روحانیه البته اسمشو گفتن چون روحانی معروفیه تو شهرمون و خیلی با بزرگان ارتباط داره 

من رفتم خروج کاربری زدم  خداحافظ برای همیشه .... حلالم کنین..   
2731

یکی هست که تو ۱۷ سالگی چندین اختراع داشته ..ولی قدر خودشو ندونست و اخرش هیچی نشد....

یکی هم هست که تونسته شوهرش رو اونی کنه که خودش میخواد و قشنگ شوهرش از یه ادم تنبل خجالتی به یه ادم اجتماعی سرحال تبدیل کرد....به نظرم این از اون اولی باهوش تره ...چون روی منطق و احساسش کنترل داره و هوش هیجانی بالایی داره....ولی اولی ای کیو داره فقط...

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤

من نامزدم رو  نابغه میدونم . اون اویل رفتارهاش برام عجیب بود ولی الان تقریبا درکش میکنم و باهاش کنار اومدم

کم حرفه ، جامعه گریزه  و خیلی زود  به زود خسته میشه و چرت میزنه . با یه دکتر مغز و اعصاب صحبت کردم و گفت فعالیت مغزی خیلی بالایی داره و بخاطر همین نیاز داره هر چند ساعت یکبار استراحت بکنه 

از اون طرف کاملا چند قدم از اتفاقای الان جامعه جلوتر هست ، خیلی راحت میتونه پیش بینی بکنه سهام میره بالا یا پایین یا فلان بیزینس آینده دار هست یا نه 

خواهر هام 

کوچیکه 6 تا اختراع داره برا هر مشکلی یه راه حلی داره 

سومی الان پزشکی میخونه ولی تا الان 4 اختراع دارت و کلی کارهای دیگه کرده که نمیشه اینجا بیان کنم .

ا

دومی هم دانشجو برتر دانشگاه هست هر سال یه اختراع داره و همیش تو ازمایشگاه هست و کارهای باحال میکنه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2740

یه پسردایی دارم الان ده سالشه

موقعی دوساله بود هم زبان انگلیسی و هم فارسی رو مثل بلبل حرف میزد

الان کاملا به زبان های انگلیسی و فرانسه و روسی مسلطه

یه کارگاه چوبی داره و یه وسیله هایی میسازه هنگ میکنی که این بچه فقط 10سالشه

چندسال جهشی خونده

مسئله ها انتگرال و معادلات سنگین میزاریم جلوش اینقدر سریع حل میکنه

خیلی هم کتاب میخونه

کلا از بچگی علاقه شدیدی به کتاب خوندن داشت

دیگه بریدم😢دعا کنید مشکلم حل بشه