2737
2739
عنوان

من خیلی حساسم رو شوهرم بگین چطور فکرمو درست کنم خسته شدم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7642 بازدید | 103 پست

منم اینجور بودم.البته شوهرم منو حساس کرد.

یه بار بیرون بودیم به یه خانومی که حجابش خوب نبود خیلی عادی نگاه کرد.منم گفتم زمین گرده.مواظب باش.همون وقت یه اقایی داشت منو میپایید که شوهرم عصبانی شد.

رفتم مشاوره ولی فایده نداشت.دیگه دیدم خودم فقط نابود میشم چون وقتاییکه سرکاره میتونه هرکار بکنه.ولش کردم.

من همین یه دونه ام!

منم مثل تو بودم الانم البته یکم اینجوری ام اما سعی میکنم برام مهم نباشه خود خوری کنیم پیر بشیم مریض بشیم برن دنبال کس دیگه بیخیال بابا فقط بفکر خودت باش

خدایا میدانم که میبینی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تومنی یامن تو😭😭😔😔

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2731

ببین حس میکنم خودتو به اندازه کافی قبول نداری 

ولی اینو بدون اگه مردی چشم چرون و هوسباز باشه بهترین زنم داشته باشه بازم کار خودشو میکنه 

اگرم دوست داشته باشه به چشمش بهترینی 

حقیقتش بنظر من همه خانوما مثل همن سخت نگیر به خودت،زندگی که همش رابطه و ظاهر آدما نیس مگر اینکه طرف مشکل داشته باشه فقط به اینا فکر کنه 

ضمن اینکه مسلماً آقایونم همه چی تموم نیستن،مثلا شوهر خودتم ممکنه ایرادات ظاهری داشته باشه ولی این باعث میشه تو به مردای دیگه فکر کنی؟؟یه زن یا مرد با روان سالم وقتی جفتشو دوس داره بنظرشم براش بهترینه 

ولی با همه اینا چشم پوشیدن کار پسندیده ایه،اینکه تو انتظار داری به بقیه نگاه نکنه به جاست 

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
نمیدونم چی بگم ولی همش برمیگرده ب ذات ادم عزیزم ذات کثیف هیچوقت درست نمیشع چه با سخت گیری چه با راحت ...

بخودت برس اونم یه مدت بعد به کارای خودش پی میبره ولی سعی کن اون دل مشغولی و گفتگوی درونی که با خودت داری رو بذاری کنار بجاش سر خودتو گرم کن حالا با کتاب خوندن با بچه بازی کردن افکار منفیتو سعی کن نذا بهت غلبه کنن

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
2738

سبنه های من خیلی کوچیکه لاغرم..خواهرش تپله سینه های بزرگ چاک سینه اش معلوم..تازه ۱۵سالشه..دوس ندارم شوهرم ببینه..یبار میگفت کاش توام مثل ابجیم بودی یکم تپل میشدی😭😭😭

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
چشم چرون نیست که بگم هیزه نه....  ولی خوب اینجوریم نیس که به هیچ وجه به هیچکس نگاه نکنه

عزیزم، من یه خانومم و به همه هم‌ نگاه میکنم! 

اتفاقا اگه تو خیابون راه برم و یه آقای خیلی خوشتیپ هم ببینم بازم بهش نگاه میکنم. 

انسان که ربات نیست بگی خب، حالا ازدواج کردی و کور شو و نبین! مهم اینه با چه دیدی نگاه میکنه! خیلیا بد نگاه میکنن. خیلی مرد ها هیز هستن با نگاهشون وجب به وجب تنتو میبینن! اما خیلیا فقط نگاه میکنن. فرقشون خیلی زیاده. 

میفهمم، حساسی از شدت علاقه. اما طرز فکرت درست نیست. 

اعتماد به نفست رو ببر بالا. ترس از خیانت به خاطر کمبود اعتماد به نفسه. با خودت هی بگو من کاملم، زیبا و بی نقصم. دلیلی وجود نداره یکی از من برای همسرم بهتر باشه که بخواد اونو نگاه کنه یا بخواد. 

نگاه میکنه چون تو زاویه دیدشه، مثل کمد، تلویزیون، پرنده و.. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2706