2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه گيسو جون ممنونم به من تعبيرهاشو بگو مشتاقم عزیزم 

واسه درست این شد 

نیت خوبی در سر دارید که با تلاش عملی خواهد شد. از تنگ نظری و کنایه های حسودان نهراسید و در انتخابی که داشته اید شک نکنید. با دیگران مهربان باشید و از آن ها دلجویی کنید تا در زمان نیاز بتوانید از آن ها کمک بگیرید.

اگر کسی قدر تلاش های شما را نمی داند اندوهگین نشوید. نذر خود را ادا کرده و به خداوند توکل کنید. به زودی به مال خوبی دست پیدا می کنید که باعث تحیر و حسادت دیگران خواهد شد.

راز دل را برای هر کسی فاش نکنید. دوستان صدیق و شفیق را به یاد داشته باشید.

از لحاظ روحی،نیاز دارم مثه شب قبل اردوهای مدرسه ذوق داشته باشم :)
اعتماد بیش از اندازه به فردی باعث شده دچار خسران شده و آسیب ببینید. ظاهربینی شما دلیل این مسئله است ...

وایی یادم رف اسمتو بگم ... این واسه نازیلاس

2728
سلام میشه برا منم بگیری . برا درسم و ازدواجم بگیر لطفا گلم 

واسه ازدواجت

چرا قدر و ارزش این لحظه های در حال گذر را نمی دانید؟! از فرصت های پیش رو استفاده کنید که دیگر هرگز برنمی گردند. سعی کنید با عقل و منطق با مسائل برخورد کرده و در این راه، احساساتی نباشید.

راه پرپیچ و خم با مشکلات و موانع زیاد در پیش دارید، برای عبور از سختی ها با دوستان وفادار و دلسوز مشورت کنید و به خداوند توکل داشته باشید که انشالله پیروزی با شما خواهد بود.

واسه درست این شد  نیت خوبی در سر دارید که با تلاش عملی خواهد شد. از تنگ نظری و کنایه های حسودا ...

وای ممنونم خدا حاجت ها تو به زودی بر آورده کنه عشقم . برا ازدواجم چی گفت ؟ 

2740
عزیزم برامنم میگیری

زینب جان واست گرفتم تفسیرش این اومد

اگرچه تلاش بسیار کرده اید و برای رسیدن به مراد دل از همه چیز مایه گذاشته اید اما به نتیجه دلخواه خود نرسیدید. بسیار غمگین هستید اما غصه خوردن دردی را دوا نمی کند، بهتر است ناامیدی را رها کرده و راه های دیگر را امتحان کنید.

اسرار خود را نزد نامحرمان فاش نکنید، اگر قدر زحمات شما را ندانسته ناراحت نباشید، اگرچه وفادار نبود اما به زودی با پشیمانی به سوی شما بازخواهد گشت. برای جبران فرصت های از دست رفته تلاش کنید.

ممنونم عزیزم هردو عالی بودن متشکرم لطف کردی نازم 

قربونت حالا درست از اب در اومد.. ابجیم میگ حافط فالش درسته ولی من عادت دارم ب فال حافظ

برا منم بگیر😄

عزیزم تفسیر فالت این شد

مژده باد بر شما که به زودی به سرمنزل مقصود رسیده و یک به یک به تمام اهداف خود دست پیدا می کنید. دست به هرچیزی می زنید به طلا تبدیل می شود و بخت و اقبال به شما روی آورده است. شکرگزاری خداوند را به جای آورید و از یاد او غافل نشوید.

گاهی دچار استرس و اضطراب می شوید که ریشه آن عدم اعتماد به نفس و تردیدها می باشد. از فرصت های پیش رو به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، عمر کوتاه است، از زندگی لذت ببرید. در لحظات خوشی همواره به یاد خداوند باشید.

برا منم بگیر میخوام ببینم کی شوهرم آشتی میکنه باهام

عزیزم تفسیر فالت این شد

بسیار اندوهگین هستید و آتش غم در سینه شما زبانه می کشد، هرچقدر سعی می کنید تا از این رنج و اندوه رها شوید امکان پذیر نیست. اگرچه به نظر می رسد بخت از شما روی گردانده اما شما تلاش خود را تمام و کمال به کار ببرید تا به مراد دل خود دست پیدا کنید.

تقدیر اینچنین است و رسیدن به سرمنزل مقصود همت عالی می طلبد، با اراده قوی و پشتکار بکوشید تا بر رقیبان پیروز شوید. نگران مسافرتان نباشید. از نصیحت بزرگان استفاده کنید

2706