2733
2739
عنوان

مامان بچه های دو نیم ساله بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 73 پست

پسر من قد بلنده نه لاغره نه چاق.تازه داره حرف میزنه مثلا بگه مامان غذا یا اینکه مثلا بابا کیک بخر اینجوری.از پوشکم گرفتمش فقط شب موقع خواب جیش میکنه باید بیدار شم ببرمش دستشویی بعضی وقتام خواب میمونم تو جاش جیش میکنه .و از خودمم جداش کردم یعنی از پارسال همین موقع تو اتاق خودش خوابوندمش.

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
اها خوبه من بچم الرژی داره نمیتونم بهش شیر بدم بخاطر همین قدش کوتاس

بچه منم بشدت آلرژی داشت هم به شیر هم خیلی خوراکیها

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من دو سال و هشت ماهشه. کامل حرف میزنه چندتا شعر میخونه. حدودا دوازده کلمه انگلیسی بلده.دستشوییشو از هیجده ماهگیشگفت وزنشم 1۳و نیم قدم نود و پنج. ولی فقط از پی پی میترسه تو مای بی بی پی پی میکنه راه حلی ندارین بچه ها

من ب پسرم۲سالو دستشویی رو نشون دادم ولی دوسالو نیم دیگه خودش میرفت براجیش ولی دستشویی بزرگش رو خودم باید برم پ.قدووزنش یادم نیس ولی خوب بود.ولی الانم ک ۴سالشه هنوز بعضی کلماتو اشتباه میگه

سال هاست منتظر روزهای بهترم...ولی نمیدانم چرا هنوز دیروزها بهترن
2728
پسر من قد بلنده نه لاغره نه چاق.تازه داره حرف میزنه مثلا بگه مامان غذا یا اینکه مثلا بابا کیک بخر ای ...

چه خوب کار خوبی کردی دختر منم مشکلی نداره ولی بخاطر کمبود جا تختش کنار تخت خودمونه بخاطر همین نزدیکای صبح رو سرو صورت من می میخوابه😂😂😂

@سی_سی20     اوووف😥آره.ماه رمضون بود همه روزه بودن دلم نمیومد اذیتشون کنم خودمو نابود میکردم‌.دعاکن درست شه.مرد قدکوتاه به درد نمیخوره😁

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
پسر من دو سال و هشت ماهشه. کامل حرف میزنه چندتا شعر میخونه. حدودا دوازده کلمه انگلیسی بلده.دستشوییشو ...

باید باز بزاری یه روز که کلا تنهایین و پی پی داره شلوارش رو در بیار ببرش دستشویی اگه دستشویی بچه داره خیلی راحتتره بزار اونجا بشینه و دستش گوشی و اسباب بازی بده تا افتخار بده بالاخره😅

بعدشم خوشالی بکن جایزه بده بهش

@سی_سی20     اوووف😥آره.ماه رمضون بود همه روزه بودن دلم نمیومد اذیتشون کنم خودمو نابود می ...

انشالا قدبلند میشه عزیزم الانم خوبه پسرا ۱۰ سالگی به بعد واقعا مثل لوبیای سحرآمیز قد میکشن اون موقع مکمل خارجی و لبنیات بده بزار بره بالا😉😁

2740
چه خوب کار خوبی کردی دختر منم مشکلی نداره ولی بخاطر کمبود جا تختش کنار تخت خودمونه بخاطر همین نزدیکا ...

اره خیلی خوبه فقط شب ادراری داره که خیلی بده همیشه زیر پاش یه چی میندازم که یوقت تشک تختش خیس نشه.خدا کنه خوب شه.

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
باید باز بزاری یه روز که کلا تنهایین و پی پی داره شلوارش رو در بیار ببرش دستشویی اگه دستشویی بچه دار ...

باور میکنی همه کار کردم حتی تا سه روز گفتم بابا بی بی نخری دلتو این سه روز پی پی نکرد حتی... گفتم مریض میشه دوباره پوشک بستمش

انشالا قدبلند میشه عزیزم الانم خوبه پسرا ۱۰ سالگی به بعد واقعا مثل لوبیای سحرآمیز قد میکشن اون موقع ...

آره موافقم😁

آخه چقد مکمل؟گناه دارن.من تاوقتی مکمل میدم میره بالا.تا قطع میکنم ایست میکنه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
شیر گاو محلی میخوره 

دخترم دوسال وسه ماهشه،حرف میزنه کامل ، نقاشی هم در حد چشم چشم دوابرو،جیشش هم از یکسال و ده ماهگی اطلاع میداد،شمردن هم قرو قاطی میگه کلا سن دلبریاشه الان 😄خیلی ارومه .....شما شیر رو بهش نده تا غذا شو بخوره یا اگر هم میخوای بدی اخرشب قبل خاب بهش بده چون بعد از شیرخوردن اشتهای بچه کم میشه....برای پوشک شب هم از همین امشب دیگه پوشکش نکن اما نصف شب بیدارش کن ببرش دسشویی حتی اگه گریه کرد بازم ببرش تایک هفته شما ببرش بعدش مطمئن باش یا جیش نمیکنه تو خاب یا بیدار میشه و خبر میده

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
باور میکنی همه کار کردم حتی تا سه روز گفتم بابا بی بی نخری دلتو این سه روز پی پی نکرد حتی... گفتم مر ...

من که ازون مامانای بیرحمم دخترم میترسید از پی پی همه رو بیرون کردم از خونه اینم شلوارشو در آوردم نشوندم توالتش هر چقدر التماس کرد پوشک نبستم چند ساعت تحمل کرد بعدش دیگه ..🙈😅😅

بهش جایزه دادم گفتم پی پی کثیفه تو پوشک نکن بیا بندازیم دور خوشبختانه قبول کرد

دخترم دوسال وسه ماهشه،حرف میزنه کامل ، نقاشی هم در حد چشم چشم دوابرو،جیشش هم از یکسال و ده ماهگی اطل ...

خدا حفظ کنه دخترتو عالیه. باورت میشه انقدر گریه میکنه و جیغ میکشه بخاطر شیر که بقیه مجبورم میکنن بیارم حتی دو روز شیر نخریدم دیوونمون کرد اصلا یادش نرفت کل اون دو روز رو گریه کرد

2706