2752
2734
عنوان

هفته ای نیم کیلو تا یک کیلو میتونیم لاغر شیم...کی پایه اس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11300 بازدید | 299 پست
مامان صدرا شمارش کالری رو چطور انجام میدی؟ از سایت دکتر کرمانی؟

‏***

پاستیل جون
صبر کن ببینم، شما که شیر میدی باید پونصد کالری بیشتر از رژیم معمولیت استفاده کنی...مثلا اگه دو هزار بوده حالا باید دوهزار پونصد بشه...شیر افزا هم خیلی کمکت میکنه...من که روزی سه بار میخورم

‏***

مامان ساغر لینک تاپیکت رو بذار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم بازی
ملیحه 21 ساله 161قد 63وزن 57 وزن هدف
البته من از بعد ماه رمضون جدی کالری شملری میکنم ورزشم رلستش تا روزه ام نمیتونم چون خیلی اذیت میشم
یه مشکل دیگه!!!من وزنه ندارم فعلا نمیتونم بخرم:(
دوستان میدونستین هر100 گرم کلم معادل یه لیوان شیر کلسیم داره؟؟؟؟ برای رژیم نکته جالبیه
ضمنا حتما لازم نیست 8 لیوان اب بخورین!!!خوردن اب خیلی زیاد باعث فعالیت بیش ازحد کلیه و پیری زودرسش میشه
هرچقدر در توانتونه اب بخورین نه بزور
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
من اصلا اهل شیرینی و چربی نیستم
غذامم زیاد نیستااا ولی خرد خرد میخورم
یه ذره از غذای پسرم یه ذره کیک یه ذره.....واسه همین وزنم ثابت شده
احتمال داره بعد رمضان باشگاهم برم که شکمم جمع شه
بعد زایمان شدیدا گوشتم شل شده
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
2731
سلام ملیحه جون...خوش اومدی...خوش به حالت انقد کم اضافه وزن داری...ممنون بابت نکته ای که در مورد کلم گفتی جالب بود...

‏***

اسم من سارا خوش اومدی گلم...مینویسمت...اگه بخوای حتما میتونی...

‏***

حکیمه جون دکتر بهت هشتصد کالری داده؟

سلام
سفارش آنلاین عرقیات گیاهی با بهترین کیفیت از گلستان های قمصر کاشان
ارسال رایگان (تا درب منزل) ویژه شهر تهران
10 درصد تخفیف جهت نی نی سایتی ها
سفارش آنلاین
سفارش تلفنی : 008 - 007 69 68 0910
فقط کافیست یکبار امتحان کنید .
| | |
2706