2737
2734

بچه ها می خوام از خواهر شوهرم بگم. الان ۱۰ساله که می شناسمشون. یک دختر ۱۱ساله داره.میخوام براتون از نوع تربیتش بگم اگه گوش میدین براتون بگم. باور کنین ازش نه کینه ای دارم و نه قصد قضاوت فقط میخوام آنچه می بینم رو تعریف کنم شماهم بشنوین

اصلا این اما که گفتیا خودش گویای همه چیز هست

خخخخخ

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گویای چه چیز؟

اینکه الان میخوای کلی بنده خدا رو بشوری دیگه

بگو بقیه شو

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2738

همین یک بچه رو دارن

بعد کل این ۱۰سال فقط یک بار رفتن مسافرت( کیش)

و تا به حال حتا یک بار هم برای بچه اش جشن تولد یا هر نوع جشن دیگه نگرفته

همش تو خونه نشیته

بچه می ره مدرسه و خودشم می ره سر کار

دختر من ۸ سالشه و با دخترش همبازی هستن

اماهر بار دخترم بهشون زنگ زده که بره خونشون با دخترش بازی کنه،مامانه می گه کارداریم نیا

همین یک بچه رو دارن بعد کل این ۱۰سال فقط یک بار رفتن مسافرت( کیش) و تا به حال حتا یک بار هم برای ب ...

گدا صفتن دیگه .فقط جمع میکنن

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

عه. من رفتم یه دور زدم و اومدم هنوز هیچی نگفتی!!!!

2706