2733
2734
عنوان

تولدشوهرم بیایین کمممک

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 73 پست
ب اینم فک کردم ولی خب اخرش میفهمه دیگه مهم شاد بودن شوهرمه این چیزا واسم مهم نیست ولی دوستان میگن ...

بخاطر اینکه میترسن همسرتون فکر بد کنه یا دلخوری بینتون پیش بیاد .منم همین فکرو میکردم ولی پست قبلیتونو خوندم ک بااون اقا رفت و امد خونوادگی دارین. اگه اینقدر نزدیکین ک باهم ندارین بنظرم مشکلی نیس.ولی ای کاش میشد میگفتی باهمسرتون برن بیرون شما خونه خودتونو تزیین کنین همه رو خونه خودتون جمع کنین کوچکی و بزرگیشم مهم نیس یه شبه دیگه 

به نظرم توی خونه باشه خیلی بهتره با دوستاتون،چون توی خونه،آدم راحته ،دیگه بزن و برقص و هر آهنگی هم بخواید میتونید بزاریدولی توی کافه هر کاری نمیشه کرد و آدم معذبه،هیچ حس قشنگی هم نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگفتی چرا؟؟؟؟

من معتقدم ادم متاهل هیییچ وقت با دوست مجرد نباید باشه تو چو زندگیش چون بچه پیغمبرم باشه گوه میزنه به همچی خیییلی دیدم که میگم .

در شان خودت رفتار کن نه در شان دیگران 
اولش قشنگه بعد ۵ دقیقه چی بگیم به هم . همین کادو میکنم اما با جمع که بعدش بزنیم برقصیم 

بلندشو واسش برقص تو چشاش نگا کن بگو تو با ارزش ترین هدیه خداوند بودی واسم بعدش کیکو بخور بعدش بگو آقایی من دلم جیز میخواد خودتو بمال بهشش و....

2728
به نظرم توی خونه باشه خیلی بهتره با دوستاتون،چون توی خونه،آدم راحته ،دیگه بزن و برقص و هر آهنگی هم ب ...

مرسی عزیزم نظر دادی .منم خیلی اینجوری دوس دارم 

❤❤😘😘

بلندشو واسش برقص تو چشاش نگا کن بگو تو با ارزش ترین هدیه خداوند بودی واسم بعدش کیکو بخور بعدش بگو آق ...

تو گفتی ازدواج نکردی نه؟من میگم انقدر صحنه های رمانتیک براش درست کردم که این کارم خییییلی تکراری میشه .

تدجیح میدم رقص نورو سیستم بیارم  گله ای برقصیم خخخ

بخاطر اینکه میترسن همسرتون فکر بد کنه یا دلخوری بینتون پیش بیاد .منم همین فکرو میکردم ولی پست قبلیتو ...

شوهرمو نمیتونم بفرستم جایی

میفهمه

پارسال کلی دوز وکلک سرش دراوردم که نفهمه

الانم پام باندپیچیه سخته خودم برم بیرون 

بااین وضعیت برم خونه مردم ک شوهرم تولد داره

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
من معتقدم ادم متاهل هیییچ وقت با دوست مجرد نباید باشه تو چو زندگیش چون بچه پیغمبرم باشه گوه میزنه به ...

این دوستش متاهل بوده 

بچه نیست

زنش فوت کرده 

فقط با ما و یکی دیگه رفت وامد داره 

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2738

واقعا برای شوهراتون هرسال تولد میگیرید؟؟؟؟؟

من یه سال گرفتم خونه ی بابام اونم به اصرار خانوادم یه ادکلن براش گرفتم امسال هم بازم خونه ی بابام بودیم بابام براش کیک گرفت همه بهش پول دادن منم پول رو ازش گرفتم پول گذاشتم روش برای خودم طلا خریدم😀

شوهرمو نمیتونم بفرستم جایی میفهمه  پارسال کلی دوز وکلک سرش دراوردم که نفهمه الانم پام باندپی ...

خب پس شرایطتون فرق میکنه.اگه خیالت راحته ک ناراحت نمیشه انجام بده عزیزم. پیشاپیش تبریک🌹☺

واقعا برای شوهراتون هرسال تولد میگیرید؟؟؟؟؟ من یه سال گرفتم خونه ی بابام اونم به اصرار خانوادم یه ا ...

من اوایل دونفره بعد شد سه نفره😁ولی خب اون بنده خدا بی ذوقه ن واس من ن واس پسرمو یادنمیاره😄

میدونی ما ۶ تا دوست زوج داریم گفتم خونه دو تزیین کنم اونادو دعوت چیدمانو تزییناتو بزنو برقص نظر؟؟؟

بستگی به شوهرت داره چطور بهش خوش بگذره

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین