2737
2739
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای این حاله داره ولی خودمم زدم حاله داشت دوهفته قبل اما فرداش رفتم آزمایش منفی بود  حالا تا چهارشنبه صب میکنم میرم تو هم نرو بزار دوسه روز از موعدت بگذره بعد برو 

2731
2740

آره گلم مبارک باشه

سلام دوستان من مشاور و نماینده هلدینگ بین المللی شرکت دانش بنیان هستم واین به شغل اینترنتی رسمی و معتبربا درامد بالا و تضمینیاز تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشوددانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازادو حتی خانم های خانه داربا دوره اموزشی رایگان کار با سایتو پشتیبان اموزشیبا درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتانافراد علاقه مند به ایدی زیر پیام دهند@SaraNodratzehi
وای این حاله داره ولی خودمم زدم حاله داشت دوهفته قبل اما فرداش رفتم آزمایش منفی بود  حالا تا چه ...

خانمی اون تست نمک رو که گذاشتم انجام بده فردا صبح با ادرار صبح

https://setare.com/fa/news/25640/تست-بارداری-و-تشخیص-جنسیت-جنین-با-نمک

خدایا هزار مرتبه شکرت   

من ده روز از اقدامم ميگذره سينه درد كه مدارم ولي تهوع يكم اوني كه امونمو بريده خوابالودگيه فقط خسته ام ودستشويي ميرم يه سر ببخشيد يبوستم گرفته بودن وتفخ داشتم كه از ديروز بهتره 

ديشب لباسم يه سري لك قهوه اي افتاده بود روش منتظرم ببينم جدا قطع شد ياربازمياد

وای این حاله داره ولی خودمم زدم حاله داشت دوهفته قبل اما فرداش رفتم آزمایش منفی بود  حالا تا چه ...

امروزم یکی دیگه میزنم من علائم دارم حالت تهوع و استفراغ داشتم چند روز پیش گلاب به روت  کمر درد خفیف زیر دلم تیر میکشه

🤩
میدونی من سر دخترم هاله داشت بعد دکتر گفت لقاح دیر  تشکیل شده

گلم تا بچه دومت دنیا بیاد.بچه اولت ۲ سالشه...تا سنت پایینه اینم بیار ک خلاص بشی

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
گفتن بودی سقط کن ولی دلم نمیاد

ن عزیزم...قتل ک فقط این نیس یه ادمو بکشی.این بچه هم از بین ببری یه جور قتله...از جون خودته...کاریش نداشته باش

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)