2737
2739
عنوان

خیلی تنهام..دلم میخواد ازدواج کنم 30 سالمه دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1419 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیا میشناسم دیر ازدواج کردن ولی خوشبخت هستن منم واست دعا میکنم عزیزم انشالله ب زودی حاجت روا بشی

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2731
2740
باور کن خیلی سوره هارو خوندم ولی بازم میخونم.شروع میکنم

سلام گلم با سوره خوندن زیاد حل نمیشه البته سوره احزاب رو خیلی پیشنهاد میکنم اما برو سرکار که تو اجتماع باشی اعتماد ب نفستم میبره بالا پول درمیاری بیشترم ب خودت و سر و وضعت میرسی.با خونه موندن و انتظار کشیدن بعید میدونم زود ب خواستت برسی.

همش آیت الکرسی بخون  .همش با وضو باش .

بعد اینکه ۴۰ کلید رو ۷بار به آب بخون .یه مقدارشو بخور. با بقیش غسل کن روز جمعه (مواظب باش آبش تو چاه نریزه) خیلی خوبه بختت باز میشه ایشالا 

قران خوندن هم فراموش  نشه .سوره طه .حشر .احزاب و ... که برای باز شدن بخت خوبه  .ایشالا بختتون باز شه

من جات بودم ب جا غصه خوردن خوش میگذروندم(کارای مفید) خواهر الان همه عمدا تا 30 ازدواج نمیکنن...خیلیارو می شناسم بالای 30 ازدواج کردن...خیلیا دیدم زیر 30 ازدواج کردن و موفق نبوده و کشیده ب طلاق ک ای کاش اصلا ازدواج نمیکردن

و من یتوکل علی الله فهو حسبه❤️❤️❤️

من ماه دیگه 33 ساله میشم تازه عقد کردم مگه ازدواج مثل مدرسه هست واسه همه تو یه سن پیش بیاد ازدواج زمانی رخ میده که فرد مناسب خودت رو پیدا کنی و سن خاصی نداره دوس داشتی 25 سالگی ازدواج کرده بودی بعد با شوهرت به مشکل بر میخوردی هر روز اعصاب خرد و ذهن آشفته داشتی همیشه سعی کن نیمه پر لیوان رو ببینی من خودم با خواستگاری که چهار سال پیش ردش کردم الان ازدواج کردم چون اون زمان این فرد مناسب من نبود طرز فکر اون موقع رو الان داشت باز ردش میکردم زمان خیلی چیزا رو حل میکنه عجله نکن هیچ کار خدا بی حکمت نیست 

ایشالله یه بخت خوب..پس آبجی من چی ۴۳ سالش شده .البته به قر فرش میرسه .خیلی خوبه خدا کنه زود بره خونه ...

وای خدا.من تا اون سن پودر شدم از غصه.خدارو شکر خواهرت روحیه قوی داره

2706