2737
2739
عنوان

کیا بخاطر بارداری بدی ک داشتن نمیخوان بچه دوم بیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 55 پست

منم دخترم ۴سالو ۴ماهشه گاهی فک میکنم بیارم بعد بچه کوچیک میبینم میگم اخیششش راحت شدم خیلی سخته دوباره بهش فک کنم تازه از شب بیداریو شیر دادنو مریض شدنا و واکسن زدن راحت شدم باز خودمو بندازم تو دردسر خخخخخ 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
منم دخترم ۴سالو ۴ماهشه گاهی فک میکنم بیارم بعد بچه کوچیک میبینم میگم اخیششش راحت شدم خیلی سخته دوبار ...

وای منم اعصابم نمیکشه بخدا هنوزم ویارامو نمیتونم فراموش کنم ویارام خیلی عجیب بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم دیگه. تقصیر منه یا تقصیر اون. ولی هردومون داریم اذیت میشیم. میبینم اونم ناراحته ولی ... چشم ...

قطعا تقصیر توعه ببخشید انقدر صریح میگم

من روانشناسی خوندم 

حتما برو مشاور انقدر سبک میشی کتابای من دیگر ما رو بخون تا بفهنی چقدر با کارات ناهون رو اعصابش کشیدی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
وای منم اعصابم نمیکشه بخدا هنوزم ویارامو نمیتونم فراموش کنم ویارام خیلی عجیب بود

ولی من برعکس شما ن حاملگیه سختی داشتم ن زایمانم بد بود بچمم اوایل عالی بود بعد لج بازی کرد هرچی بزرگتر شد بدتر کرد واس همین همه میگن حوصله داریا همین یکی بستتهاوردنومیارم اما بعدها الان یکم تنهاس نگرانم چن وقت دیگه ابجیم میاد اطرافمون برا زندگی با خواهرزادم بازی میکنن خیالم جم میشه سال دیگم پیش دبستانیه سرگرم میشه

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2728
ولی من برعکس شما ن حاملگیه سختی داشتم ن زایمانم بد بود بچمم اوایل عالی بود بعد لج بازی کرد هرچی بزرگ ...

اوکی پس دومی رو بیار رو بچت هم تاثیر خوب داره.

من مغزم سوت میکشه اگه میشد رحم اجاره کنم دومی رو میوردم نمیکشم والله

اوکی پس دومی رو بیار رو بچت هم تاثیر خوب داره. من مغزم سوت میکشه اگه میشد رحم اجاره کنم دومی رو میو ...

خخخخ حالا بیار یادت میره از دوسالگیه بچم هی ب شوهرم میگم بیاریم بیاریم گاهی پشیمونم گاهیم میگم خوبه ک نیاوردم اولیم اذیت میشد الان اینقد ناز میکنه برامون ادم کیف میکنه نینیه شما دختره یا پسر

دختر عزیزم  والله من دیگه نمیتونم

اوهوم ماله منم دختره خدا حفظش کنه برات چن سالته مگه هی میگی دیرمیشههه

2738
34 قبل بارداری میخواستم یک ساله ک شد دومی رو بیارم ولی الان اصلا مغزم سوت میکشه

خب خیلیم بالا نیس ایشالا ب دنیا اومد اذیت نکنه وروجک