2733
2739
عنوان

شام امشب با دوست نی نی سایتی +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 95335 بازدید | 561 پست

اهای صاحب خونه خودت یه جوری گروه بزن اینا که موافق بودن رو اد کردن پایه اصفانیا را

خدا جونم خودت دستمو بگیر....درد دادی صبرم بده😢😥برای مامان شدنم یه صلوات هدیه به حضرت زهرا برام بفرس دوست گلم....اللهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام‌گلم بیا کشتن ما رو همه میگند چرا اعتماد کردید به هم 😂فکر میکنم قبلش همو نمیشناختیم

بیخیال بزار هرچی دوس دارن بگن🤭🤭🤭

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2728
یکی خودت میزنی گلم اینجا منظورته دیگه 

رفتی خونه مادرشوهرت اجی؟ 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
اره گلم الان اونجا هستم

چی خریدی براش؟