2737
2734
دیگ کره بادوم زمینی جبهه گرفتن نداره اگ جبهه بگیرن مریضن

هنو نشناختيشون پ😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من نمیدم 

اصلا چرا باید بدم 

نده فعلا از دکترش بپرس 

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    
2728
ما به سگها تو کوچمون خرما میدیم  یه بار به یه سگ ماده نیم کیلو خرما دادم خورد ولی میگن شیرینی ...

باعث میشه دیابت بگیرن و کور شن شیرینی. حیوانات زودتر و با مقدار کمتری شکر دیابت میگیرن تا جایی که من میدونم. 

سن استورما بی. 
ما به سگها تو کوچمون خرما میدیم  یه بار به یه سگ ماده نیم کیلو خرما دادم خورد ولی میگن شیرینی ...

نههههه

نده بهشون

گناه دارنننن

اینا بدنشون انسولین ترشح نمیکنه

کره بادوم زمینی خوبه براش ولی نمیدونم حتما باید بدون نمک و شکر باشه؟

2738
نههههه نده بهشون گناه دارنننن اینا بدنشون انسولین ترشح نمیکنه کره بادوم زمینی خوبه براش ولی نمید ...

باشه حتما 

یادمه ۱۸ سال پیش یه سریال مربوط به دوران قدیم می‌دیدم یه دانشمند گفت من با ازمایش شیرینی درست کردم که نمیرن سگها  به سگ شیرینی داد همانا و اون هم در جا مرد

منم همیشه تو ذهنم بود تا اینکه یه چندباری بهشون دادم دیدم نمردن پس گفتم لابد براشون بد نیست

2706