2737
2734

حرز امام جوادو میگن واسه ابطال سحر و دورماندن ازبالایا خوبه منتهی یه دونه کوتاهش هست که توی مفاتیح فک کنم با یانور یا برهان شروع میشه و نوشتنش شرایط خاصی نداره. یه دونم هست که خیلی بلنده و میگن باید روی پوست اهو و...بنویسی.حالا کدوم یکی واسه ابطال سحر موثره؟

شما کدومو استفاده کردید و موثر بوده؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رو پوست رو دیدم میگن خوبه می فروشن

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
مامانم داره رو پوست آهو نوشته شده ، ب بازوش میبنده

تو کیف پول هم بذاری درسته؟؟؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
مرسی عزیزم ازکجا میشه تهیه کرد؟حرز بلنده یا اونی که کوتاهه و تو مفاتیحه؟ چه تاثیری ازش دیدن؟

کلا واس دور موندن از چشم زخم ، و بلای خورش و خانواده

و .... کلی خواص داره

چنسال پیش از یه اقای سید خریدش و حرزه بلنده فکر میکنن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706