2752
2734
عنوان

دارم دق میکنم از غصه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 32 پست

تنها کسی که می تونست این زنو جمع کنه شوهرش بود که اونم اینجوری از اب در اومده به نظر من با یه وکیل صحبت کنید. کار دیگه ای که میشه کرد اینه که با بزرگتری که شوهرتون حرفشنوی داره درمیون بزارید اگه ادمای دلسوزی هستن. ان شالله شوهرتون سر به راه شه.

همش امیدم به همین چیزاس همسرم تقیدات مذهبی هم داره کمی مطمئنم بینشون رابطه جنسی نیست ولی همینم‌خی ...

ببین اصلا به طلاق و اینچیزا فکر نکن حتی جلو شوهرت به زبون نیار حرفای بقیه هم خشمتو علیه شوهرت تحریک کنه گوش نکن. اسم طلاق نیار براش عادی میشه.بذار تو حال خودش باشه خودش محدوده شو میدونه.مردا تو این شرایط که قرار بگیرن بااااید دورانشو خودشون بگذرونن هرچقدر شما باهاش بحث کنی این دوره رو طولانی کردی.ببین مگه شوهرتو نمیخوای؟پس بذار خودش خودشو نجات میده این حسو بهش بده که بهش اطمینان داری .همینکه تقیدات مذهبی داره مطمان باش وجدان هم داره پس هلش نده و بحث نکن بهش اعتماد کن مطمعن باش برمیگرده سمتت و بیشتر از قبل دوست خواهد داشت اگه بذاری خودش تجربه کنه که بهترین یارش همسرشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷