2733
2734
عنوان

نخواسته شدن از طرف خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1681 بازدید | 100 پست

این که خوبه مادرشوهر احمق من پز دختری رو میده که رفته خواستگاری اش برای اون یکی پسرش و دختره ماشین داشته

حالا ازدواج جور نشده ها، این پز عروس نداشته و نیامده اشو میداد 

خیلی  از خانواده های ایرانی  اینطوری  هستند  توقع  عروس  و خانواده شوه ...

اره راست گفته شوهرت

منم مادرشوهر آینا ۶ ساله تو یه ساختمونیم... مشکلی هم اگه هست از سمت منه... زمانی که عیبی رو ببینم وگرنه که هیچ مشکلی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره راست گفته شوهرت منم مادرشوهر آینا ۶ ساله تو یه ساختمونیم... مشکلی هم اگه هست از سمت منه... زمان ...

مگه  میشه  بچت رو بزنن هیچی نگی 

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت
این که خوبه مادرشوهر احمق من پز دختری رو میده که رفته خواستگاری اش برای اون یکی پسرش و دختره ماشین د ...

برادر شوهرم دو ماه پيش يه دختره رو گرفت ماشين صد ميليوني داشت مادرشوهرم داشت از خوشحالي ميمرد😂 دو هفته بعد عروسيشون اقدام كردن طلاق الان دختره ماشين ٤٠ ميليوني برادرسوعرم رو جاي مهريه اش ميخواد! كلا حديث داريم كه توي ازدواج براي هر نيتي جز نيت پاك و مقدس ازدواج جلو بري بهش نميرسي

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2731
حالا انگار خانواده شوهر ما عاشقمونن هم منو قبول ندارن... هم فرق میزارن بین عروسا هم خیلی خسیس و گدا ...

بدم میاد ازشون 😑 حیف خانواده من ک انقد به پسر اونا میرسه

2740
چیکار به اونا داری،با شوهرت باید خوش باشی

من اگه خانواده برام مهم مبود همونی که دوست داشتمو میچسبیدم. واقعا خانواده شوهر برام مهمه دست خودم نیست. وقتی اونا اینجوری ان نمیتونم با شوهرمم خوش باشم

بابا خودتو ناراحت نکن کدوم عروسو خانواده شوهرمیخوان مطمین باش اونم فیلمه زندگیتو بکن لذت ببر از زندگ ...

عروسای دیگه که پسراشونو حمایت مالی میکنن دوست دارن. ما تا بوده از دست بی پولی کشیدیم...

2706