2733
2734
عنوان

گفتگو با مرد سه زنه: اشتباه کردم آمدم تلویزیون!

| مشاهده متن کامل بحث + 1325 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلایول خانم من مرد نیستم عزیزم موافق کار این اقا هم نیستم ولی گفتم حد اقل ایشون مرد بوده روراست بوده به زنش مثل شوهرای ما از جمله شوهر خودمن دروغ نگفته یا اگه خاسته خیانت کنه سر خانمش رو مثل مامولکا کلاه نذاشته
الهام ...

جفتش مشکل داره .. هم مردیکه جلوی روی زناش خیانت میکنه و صادقانه میگه و هم مردیکه پشت سر زنش خیانت میکنه ....

صداقت در کار خلاف هیچ وجه تمایزی نسبت به کار مخفیانه نداره ...

این مرد خیلی راحت داره با حرفاش گول میزنه مردمو ... و به قول خودش صداقت حربه ی خوبیه ... حربههههههههه ...!!!!!

تف به ذاتش ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2731
الهام جان .....حداقل اگه شوهر شما بهت نگفته و مخفیانه بوده چون خودش از زشتی کارش باخبر بوده ............ولی اینکه بیای با وقاحت تمام کلاه شرعی بزاری برای خودتو اسم این خیانتو عوض کنی ..........احمقانست ..........خیانت تو هر جای دنیا که باشی خیانته و به هیچ عنوان توجیه پذیر نیست
این مردا رو باید از یه جایی شون آویزون کرد تا دیگه فکر غلط نکنن.... چه اونایی که روراست هستن و چه اونایی که خیانت میکنن....

من متعجبم اگه قرار بود مردی بیشتر از یه زن داشته باشه... پس چرا از همون اول خدا دو یا سه تا حوا خلق نکرد!!!!!!!!

به نام دین و مسلک کثافت کاری میکنن....

اه اه
این مردا رو باید از یه جایی شون آویزون کرد تا دیگه فکر غلط نکنن.... چه اونایی که روراست هستن و چه اونایی که خیانت میکنن....

من متعجبم اگه قرار بود مردی بیشتر از یه زن داشته باشه... پس چرا از همون اول خدا دو یا سه تا حوا خلق نکرد!!!!!!!!

به نام دین و مسلک کثافت کاری میکنن....

اه اه
یک استاد دانشگاه در زندان ها تحقیق کرده در مورد فرزندان مردانی که به همسران خود خیانت می کنند آیا از این آقا در مورد موفقیت ها ی فرزندانش هم سوال شده ؟یا فقط در مورد میزان نیروی جنسی اش گزارش داده این آقا که به گمانم دنبال چهارمی هم می گردد حتما"دارای چند فرزند تحصیل کرده و موفق با آرامش روحی و روانی خوب هم هستند؟!!