2737
2734
رسم داريم  پول نداريم 😂 بابا انقدر غرق اين مسائل نشيد  همسر اگه قدر بدونه با يك ...

موافقم🤣

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما رسم طلا داریم گوسفند جلومون بکشن ولی کو پول گوسفند  😳طلا😳 هم ب خاطر هزینه ها بچه طلامون ...

دقیقا ماهم همینطور بعد زایمان میخواد بیاد خونه دم در گوسفند میکشن توبیمارستان یا بعدا تو خونه هم طلا میدن ولی حالا با این وضعیت😣

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
2731
ما رسم داریم تازه علاوه بر من، باید برای مامانم و مامانش هم یه انگشتری، گوشواری چیزی بگیره، حالا شوه ...

یاللعجب .چ ربط داره ب مادرا....دو نفر خواستن بچه دار شن نباید دهن مرد بدبخت ک سرویس بشه

2738

دیگه تو این گرونی بیخیال این رسما شید

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

شوهر من همیشه بهم کادو طلا میده و خیلی اهمیت میده بهش 

موقع زایمانم قرار بود واسم یه سبد گل و کلی بادکنک و خرتو پرت بیاره 

منم بعد تحمل اون همه درد خوشحال ازینکه قراره کادوو گل بیاره واسم دیدم با ۴تا بادکنک هلیومی و یه گلدون گل سبز اومد 😣 بهت نگم چه بغضی کردم هنوزم که هنوزه یادش میوفتم انقدر ناراحت میشم 

ناکفته نماند هر هفته وقتو بی وقت واسم گل میگیره ولی اون تو دلم مونده خیلی بدم مونده 

دقیقا ماهم همینطور بعد زایمان میخواد بیاد خونه دم در گوسفند میکشن توبیمارستان یا بعدا تو خونه هم طلا ...

ی بوقلمون سر ببره راضیم

طلا میخوام ی انگشتر بخرم فعلا پیش کسی رو نکنم موقع زایمان شوهرم بهم بده

البته هنوز حامله نشدم😢

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2706