2737
2734
عنوان

دارم میترکم از بغض حتی پیام نورم نگرفتنم

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 109 پست
اخه پیام نور رو میخوای چیکار ... هر چی خنگوله میرن اونجا ... قحطیه مگه ... امسال بخون برو‌روزانه عین ...

روزانه دیگه بدرد امثال ما نمیخوره😢

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
خب خیلی باهوشی که ... بشین بخون دیونه ... بعدا میگی چرا زودتر شروع نکردم ... حیفه با این هوشت برو بخ ...

افسردگی شدید دارم با ی عالمه وسواس مزخرف حتی الان نمیتونم برم تو اتاقمه چون وسواس شدید دارم ک کثیفه نمیتونم برم بخونم  حاال خودمم ندارم دیگه فقط دلم میخاپ بمیرم راحت شم

🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیزم یه دلیلشم کم بودن ظزفیت رشته ات توی شهرتونم هست دیگه پس نیازه رتبه ات خیلی بهتر از اینا بشه ...

مشاور دارم ازمون قلم چی مهر ثبت نام کردم بهترین کتابارو دارم ولی دریغ از خوندن 

خلیج فارس  بوشهر تا ۱۵هم میگرفت روانشناسی ولی من نزدم ناز کردم 

🖤
خب عزیزم یه دلیلشم کم بودن ظرفیت رشته ات توی شهرتونم هست دیگه پس نیازه رتبه ات خیلی بهتر از اینا بشه ...

من مشکلی تو درسخوندن ندارم مشکلم افسردگیو وسواسمه درک نکردن خونوادمه ک اینا درست نمیشه وسواسو ک از هموم بچگی داشتم ولی جزئی بود چ پنج سالیه ک شدید شده اگه خونوادن درک داشتن بجا سرکوفت زدن ک وسواس چیه تو خودت نمیخای درس بهونی کنار بزار این اخلاقای مسخرتو پشتم بودن الان بخاطر پیام نور بغض نمیکردم ‌حتی نمیدونن من افسردگی دارم یبار نشستم جلو مامانم زار زدم حالم بده منو ببر دکتر گفت اداته اخه من پول میخام چیکار من درک میخام کسی درکم نمیکنه

🖤
2728

گلم پس برو دکتر خونوادتم نبردنت خودت برو یه تجدید قوا میکنی برای سال بعد تو برای در اومدن از دانشگاه نیاز به آرامش داری اول روحیه اتو قوی کن بعد بشین پای درست از این غر زدنا والا توی همه خومواده ها هست فکر میکنن متاسفانه با این غر زدنا دارن تلنگر میزنن اما کارو بدتر میکنن خودت باید به خودت توجه کنی. تو مشکلتو میدونی پس دنبال راه حل باش حتی اگه کسی درکت نکنه.حتما برو دکتر. کلی آروم میشی.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
گلم پس برو دکتر خونوادتم نبردنت خودت برو یه تجدید قوا میکنی برای سال بعد تو برای در اومدن از دانشگاه ...

من شهرستانم روانشناس اینجا نیست کجا برم تا استان یک ساعت فاصله دارم هیچوقت هیجا تنهاای نرفتم یهو یگم تنهایی میخام پاشم برم بوشهر؟

🖤
من شهرستانم روانشناس اینجا نیست کجا برم تا استان یک ساعت فاصله دارم هیچوقت هیجا تنهاای نرفتم یهو یگم ...

توی فامیل بالاخره خاله ای دختر خاله ای خواهری عمویی کسی پیدا میشه آدمو درک کنه سعی کن از بقیه کمک بگیری یا مادرو پدرتو راضی کنن یا نهایتا ازشون بخواهی تا باهاشون بری دکتر.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
توی فامیل بالاخره خاله ای دختر خاله ای خواهری عمویی کسی پیدا میشه آدمو درک کنه سعی کن از بقیه کمک بگ ...

باور میکنی هیچکسو ندارم؟ کافیه یکیش بدونن من افسردگی گرفتم اون روز میشه روز جشنشون فامیلامون تک ب تک دهن بینن منتظر افتاد منن ک دلخوشی کنن 

🖤
2740

عمو درست حسابی ک ندارم  

خاله درست حسابی ندارم 

عمه هام ک از دشمن بدترن دختر عمه هام همه بچن دختر دایی ندارم. دختر عمو ندارم پسر عموهام کوچیکن ‌هیشکی ندارم خاهرم ب فکر عیش خودشه برادرم روز خوشحالیشه اگع بدونه حالم بده کیو دارم خدا هم ندارم

🖤
عمو درست حسابی ک ندارم   خاله درست حسابی ندارم  عمه هام ک از دشمن بدترن دختر عمه هام همه ...

یعنی هیچوقت راهتون به بوشهر نیوفتاده؟ هر وقت خواستین برین بوشهر قبلش بزن نت آدرسو شماره مطب دکتر رو پیدا کن تماس بگیر واسه موقعی که میری بهت وقت بدن رفتین بوشهر به خونوادت بگی وقت دکتر دارم و باید برم توی عمل انجام شده میمونن و دیگه کوتاه میان خود همین وسواس آدمو نابود میکنه خواهرزاده من گرفتارشه هیچکسم توی شهرشون نبردش دکتر بالاخره یه روز خودش رفت الان شکر خدا بهتره. تو هم حتما با هر ترفندی هست برو. ان شا الله که خوب میشی.

یعنی هیچوقت راهتون به بوشهر نیوفتاده؟ هر وقت خواستین برین بوشهر قبلش بزن نت آدرسو شماره مطب دکتر رو ...

امتحان کردم نمیبرنم میگن مگه دیوونه ای میخای بری روانشناس

🖤
امتحان کردم نمیبرنم میگن مگه دیوونه ای میخای بری روانشناس

ظلمی که جهل مردم در حق بشریت کرد هیچکسی به انسان نکرد. متاسفانه از روی نا آگاهیشونه که فکر میکنن دیوونه ها پیش روانشناس میرن. این چه حرفیه آخه. پس حتما با رشته تو هم مشکل دارن. خدا بهت کمک کنه.