2733
2739
عنوان

دارم میترکم از بغض حتی پیام نورم نگرفتنم

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 109 پست
اخه علمی کاربردی کی مدرکشو قبول داره بزاریش جلو حیوون بهتره اخه خودش ازاد ۴تومن شهریشه عغیر انتفاعی ...

مگه شما چه مقطعی میخوای ثبت نام انجام بدی؟غیر انتفاعی هر ترم شاید بشه یک میلیون و هفتصد.

عزیزم الان که ملت فقط میرن سر جلسه روزانه و شبانه میارن واقعا دیگه پیام نور ارزش نداره!ازاد باز بهتر ...

ندارم بدم کل حقوق بابام۲۸۰۰شهریه من ۴تومن از هوا بیارم ازاد بدم اخه😭😭😭

🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست من با ۱۰۰هزار نخونده بی زحمت پزیرش شد منه بدبخت با ۱۵هزار نشستم دارم دق میکنم درکم کن منم همینک ...

شروع ترم اول مهر...۱۵ هزارم خیلی خوب نیس...اشتباه خودت بوده که تحقیق کافی نکردی...پیام نور خودتون چیه؟

درکت نمیکنم چون داری میگی همه خنگن من خوبم...کنکور اصلا و ابدا ملاک نیس...و صد البته آدمایی هستن ک تو دانشگاه شکوفا میشن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

برا دانشگاه قبول نشدن میگی خدایا ولم کن؟ 😧😧

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2731

غیر انتفاعی از آزاد گرون تر نیست همونه بعضی وقتا ارزون ترم هست

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
ندارم بدم کل حقوق بابام۲۸۰۰شهریه من ۴تومن از هوا بیارم ازاد بدم اخه😭😭😭

واسه همین میگم شما که هوشت خوبه و استعدادشو داری بشین بخون واسه سال دیگه حیفه واقعا.یکم همت کنی ایشالله روزانه رشته خوب میاری 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
برا دانشگاه قبول نشدن میگی خدایا ولم کن؟ 😧😧

ن این همه بد شانسی یجا غیر طبیعیه من سال اولم نیست هر سال ک دارم میخونم ی برنامه واسم میچینه ن مشکلات شخصیا مشکلات خونوای بزرگ ک مغز اطرافیانم درگیرش میشه چ برسه من ک جز خونوادم بد بخت شدم بخدا 

🖤
2738
باید قبول شده باشی بدون کنکور نیست که

توی چند سایت دیدم ک گفتن با توجه ب ظرفیت دانشگاه ها واس بعضی رشته ها پذیرش داره .دی ماه دفترچه ها میاد. اگ راست باشه

مواظب حرف هاتون باشین!!!!😐حرف هاتون تا صبح یه نفرو بیدار نگه میداره.....🤦‍♀️🥀
غیر انتفاعی از آزاد گرون تر نیست همونه بعضی وقتا ارزون ترم هست

غیر انتفاعیه گرون تره ظرفیتش ۲۵نفر بود. بعد ۲۱روز حتما اونم پر شده همش از طریق سراسری بود 

🖤
توی چند سایت دیدم ک گفتن با توجه ب ظرفیت دانشگاه ها واس بعضی رشته ها پذیرش داره .دی ماه دفترچه ها می ...

نه دروغه سازمان سنجش چندبار اعلام کرد که رشته های پیراپزشکی چون باجون مردم در ارتباطن بدون کنکور نمیشن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
نه دروغه سازمان سنجش چندبار اعلام کرد که رشته های پیراپزشکی چون باجون مردم در ارتباطن بدون کنکور نمی ...

میشه علوم آز پرستاری در مقطع کاردانی بدون کنکور ازاد داره

🖤
2706