2737
2739
پول كجا بود دلت خوشه خواهر😂😂😂

آنداس بگیر از این موزیا نه ازن لاکچریا 🤣🤣🤣

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینقد میترسم مامور گازو اب میاد درو باز نمیکنم😝

هنوز به اونجا نرسیدم همه زامبی نیستن🤣🤣

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2728
2740
نه دوری از خونواده

خب نمیتونی ببری سر کار اونجوری سرت گرم میشه

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
👐🙌

آورین خوشمان آمد😁😁 دستا بالا بهت میاد😂😂

از دریا آموختم:                                                          هر که از حَدَشْ گذشت                                                       غرقش کنم...
ببخشید ها اخه با مدرک سیکل کجا کار میدن به من🤣

نی نی خوشگل بیار سرت گرم شه