2737
2734
عنوان

ابگوشتام😣😣😣عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3515 بازدید | 220 پست

منم گوشت رو جوش میدم با کمی ادویه و زردچوبه .تا هم خونش پاک بشه هم مزش بهتر بشه بعد بیرون میارم سرخش میکنم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
نه شوخی نمیکته منم خیلیارو دیدم مثلا میخوان بگن ماخیلی تمیزیم گوشت چرخکرده رو میریزن تو ابکش میشور ...

دقیقا من دوبار این گند رو زدم😑البته من وارد نبودم و اینم بگم بعد اون سال دیه گوشت چرخکده نگرفتم😂الانم ک حرف گوشت شد واسه همین سوال پرسیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر خدا وکیلی پیاز ریز کن با فلفل وزردچوبه ویک دارچین وگوشت وبا همین آبش با نخود ولوبیا بریز تو ...

شما گوشت مگه سرخ نمیکنید .ما گوشت قرمز جوش میدیم کمی بعدش سرخ میکنیم بعد آب جوش و رب اینا اضافه میکنیم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

حتما گوشت رو که خریدید قبل خورد کردن یا چرخ کردن یه بار بشورین بعد خورد یا چرخ کنین در ضمن تمام ظروف و سینک رو که در تماس بودن رو ضد عفونی کنید

یه چیز دیگه بیشتر خون گوشت موقع ضیح خارج میشه وبیشتر آب قرنز رنگی که بعد از آنفریز از گوشت خارج میشه خون نیست بلکه آب میان یافتی و پروتئن هست که به خاظر یخ زدن سلول ها از و ترکیدن سلول خارج میشه

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2731
شما گوشت مگه سرخ نمیکنید .ما گوشت قرمز جوش میدیم کمی بعدش سرخ میکنیم بعد آب جوش و رب اینا اضافه میکن ...

برا خورشت سرخ میکنیم برا دمپختی هم میشهفک کنم برا ابگوشتم میشه ولی من نمیکنم🤦‍♀️

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2740
ما یه فامیل وسواسی داریم چایی رو میشوره بعد دم میکنه😣😣😣😣

نه ربطی به وسواس نداره،منم از یه خانم شمالی شنیدم اول چای روبشوربعددم کن تا چای خوشرنگ تر داشته باشی

مام میشوریم همه دوروبریام میشورن

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

استاتر محو شد . آبگوشت به فنا رفت . ولي بحث جالبي شده . واقعا نميدونستم بعضيها گوشت رو نميشورن . 

حالا من بگم 

مامانم هميشه گوشت رو كه  ميشوره در حين شستن بسمه اله ميگه . نميدونم چرا . احتمالا اونم از بچگي از مادرش ديده اينكارو . 

حالا كدومتون در حين شستن گوشت بسمه اله ميگين ؟ 

جهنم از خواص مزشو بگو😁

مزه اش هم اصلا بدنمیشه

خانوم گذاشتن روی بخاری نجوشیده برای همین ابش سیاه شده 

الان رب بزنه زردچوبه بزاره روی گازبجوشه درست میشه

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
شما گوشت مگه سرخ نمیکنید .ما گوشت قرمز جوش میدیم کمی بعدش سرخ میکنیم بعد آب جوش و رب اینا اضافه میکن ...

دونوع ابگوشت هست.

یکی که ما بهش میگیم خام شوربا...اینطوریه که یه پیاز درسته با دوتا گوجه با گوشت با کمی زرد چوبه اب میریزیم میزاریم رو گاز...ابگوشت زرد میشه که خیلی خیلی خوشمزه میشع حتی روغنم بهش نمیزنیم‌ در اخر سیب زمینی ونمک...یادیزی اصلا تفت نمیخوره

یه روش دیگه که گوشتو با پیاز و رب و ادویه تفت میدیم بعد میزاریم میپزه بعد نخود نیم پزی که نفخشو گرفتیم میریزم توش در اخرم سیب زمینی و نمک(من تو مخلفاتش یه کوچولو لوبیا و یه کوچولو گندم یا جو هم میریزم.به اندازه یکی دوقاشق خیلی خوشمزه میشه)

اخر پخت هم مرزه خشک شده و روش میپاشیم یه قل بخوره امادست

من وسواسی نیستم 

امامنم این کارمیکنم

مخصوصا چای شمال 

خب گردوخاک داره 

من نخودچی خودم اسیباب میکنم میشورم خشک میشه بعداسیاب میکنم

لیمومیشورم میزارم خشک میشه هسته اش میگیرم اسیاب میکنم

و..

سبزیجات خشک اصلا نمیخرم خودم بایدخشک کنم

اماواقعاوسواسی نیستم 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود