2733
2739
ممنون عزیزم.انشالله بهترین ها نصیب شما بشه.تازه همینم مال خودمون نیست قراره وام بگیریم    

تشکرر 

عزیزم غصه نخوور اشکال نداره درست میشه 

انشالله که یه خونه خوب گیرتون بیاد 

دل گرم شیدد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست عزیز اگر قصد خرید خونه داری بهتره خونه ی وام دار برداری ک وامشو خودت پرداخت کنیو اگر الان جایی داری ک باشی میتونی یکسال یا دو سال بدیش رهن و پول رهنت رو بزاری روی پول خونه، بعد خودت جورش کنی پس بدی ب مستاجر

کم گوی و گزیده گوی، چون دُر. 
2728
انشالله.کلی ذوق کرده بودم گفتم تو فرهنگیان گیرم میاد    

حتما شیرازی نیستی!!!

اخه دست رو جای گرونی هم گزاشتین 

برین همدن سمت کین اباد و سلطان اباد 

اگه هم وسیله دارین سمت صدرا 

ولی واسه خرید تو صدرا مراقب باشین کلاه سرتون نرههه

حتما شیرازی نیستی!!! اخه دست رو جای گرونی هم گزاشتین  برین همدن سمت کین اباد و سلطان اباد&nbs ...

صدرا خیلی دوره نمیرم کین ابادم خوشم نمیاد.حداقل سلطون اباد بهتره مسکن مهرای سلطون اباد همین قیمتن اما خب من گفتم حالا یه تیری بندازم تو تاریکی شاید جای بهتر ولی خونه داغونتر و کوچیکتر گیرم اومد

2740
اصلا سوییت هم این قیمتی گیرت بیاد سخته خیلی سخته

مسکن مهرای سلطون اباد همین قیمتن اما خب من گفتم حالا یه پرس و جویی هم بکنم شاید جای بهتر گیرمون اومد چون من قیمتا تو دستم نیست این پولم قراره وام بگیریم وگرنه من اصلا فکر خرید خونه تا اخر عمرمم نبودم اصلا مثه یه رویا بود برام الان قراره یه وام بگیریم

مسکن مهرای سلطون اباد همین قیمتن اما خب من گفتم حالا یه پرس و جویی هم بکنم شاید جای بهتر گیرمون اومد ...

واسه هپینم اصلا تا حالا درباره قیمت خرید خونه چیزی نمیدونستم فقط اجاره میدونستم