2733
2739
عنوان

مگه اونایی که عقد کردن زن و شوهر نیستن؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2661 بازدید | 176 پست

ما که  بد نمیدونم  ..  ولی هفته ای یکبار  با ۵ ۶ ساعت راه  هم خوب نبود 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال .کار خودتو بکن. حرف بقیه رو بادهوا حساب کن. اونقدر ب حرفای دیگران فکرمیکنیم عمرمونو تباه میکنیم‌ مگه چقدر زنده ایم ک ب حرف اینو اون توجه کنیم‌. گور پدر بقیه.

اون زیادی زرنگه نمیخواد ازش سواستفاده بشه بهترین کارم میکنه دوران عقد موندن خونه پدرشوهر مساویه با شکسته شدن تمام حرمت ها 

خدایا شکرت هم واسه نی نیم هم واسه بابای نی نیم😍کاربری دوووم ✌
2731
چرا نمیخواین بفهمین یه سری مسائل کلا برمیگرده به فرهنگ خانوادگی تایپیک زدن اینجا مشکلی رو حل نمیکنه ...

تو حرص نخور😆😆😆😆

متوجه شدن😅😅😅

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

بعضيا فرهنگشون مشكلي نداره با اينكه تو عقد كنار هم بخوابن 

بعضيا فرهنگشون اينطور نيست 

ولي خب اوني كه توو دوره عقد خودش رو حفظ ميكنه به نظر منم دختر باسياست و باهوش تري هستش 

كار شمام زشت نبوده مشكلي ندارين ديگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
من بالاخره نفهمیدم هفته ای یکبار زیاده یا کم😐

زمان ما که خوب بود

من با کلی مقاومت هفته ای یه بار میرفتم

کلی غر میشنیدم که بیشتر بیا

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

چرا شوهرت نمیاد؟ 

گهگاهی بری خوبه ولی بی دعوت حتی هفته ای یکبار من دوست ندارم . خونه خودش که نیست خانوادش هم اونجا زندگی میکنن به هر حال شاید برنامه ای داشته باشن یا مهمونی برن یا هر چیزی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

منظورت از نامزد رو نفهميدم عزيزم اگه عقد موقت خوندين كه به نظرم درست نيست كنار هم بخوابيد اما اگه عقد دائم خوندين كه ديگه زن و شوهر هستين من و شوهرم از شب عقد تا زمان عروسي هر شب پيش هم ميخوابيديم