2737
2734
عنوان

کیا وقتی لوازم ارایش میخرن ذوق میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 31 پست
بذار آدرس بده من دوهفته دیگه میخوام برم یه دورچشم خیلی خوب سریه پیش خریدم

بلد نیستم ادرسشو.اشنای اشنامونه. اون مارو برده اونجا.. 

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             
بلد نیستم ادرسشو.اشنای اشنامونه. اون مارو برده اونجا.. 

خب من دو هفته دیگه دارم میرم بپرس برام دیگه😞

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذار آدرس بده من دوهفته دیگه میخوام برم یه دورچشم خیلی خوب سریه پیش خریدم

حالا چرا میخوای بری؟ نزدیکه؟ 

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             
خب من دو هفته دیگه دارم میرم بپرس برام دیگه😞

اخه خجالتم میاد.. چون اشنامون مرد هست

2728
حالا چرا میخوای بری؟ نزدیکه؟ 

نه زیاد

من اشنویه ام

میرم کرم دور چشم رو بخرم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
بگو چیا چه مارکی و چند خریدی😃

قیمت همشونو نمیدونم.. همه رو تک تک عکس میزارم برات. فقط میدونم قیمت پنکک 30 بود. قیمت کرم صد و سی و خوردی بود.. رژ مایع ده تومن. رژ مدادی پنج تومن. 

من با خوراکی هم ذوق میکنم چه برسه لوازم ارایش  پیرانشهر کجاس عزیزم  اره عکس بزار لطفا دو ...

غرب کشوره

2740

این ریمل

این خط چشم

پنکک

کرم 

رژ جامد و مایع

من کاپرا رو داشتم ولی رنگ روووشنشم واسم تیره بود

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
نه زیاد من اشنویه ام میرم کرم دور چشم رو بخرم

عه ما از اشنویه رد شدیم.. مازندران هستم

بستگی ب پوست داره خب.. رو دست امتحان کردم عالی بود

چقد خریده بودی؟ 

چقد خریده بودی؟ 

خیلللی وقت پیش گرفته بود  درو بر ۵۰ بود

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.