2733
2739
عنوان

خونه مادرشوهرمم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 21 پست
چلو روش قربون صدقش میره جلو هممون بوسش میکنه گازش میگیره

وایی خدا چقدر بی‌فرهنگه 

نمیگم بوسیدن کار بدیه‌ها نه اصلا ولی این کاملا معلومه نمایشی اینکارو میکنه....

چقدر رقت انگیزه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
یه کاربری برا خودت بزن سختت نیس دوتایی از یه کاربری استفاده میکنین؟

دارپ یه کاربری دیگه اونحا هرچی میگم حتی در مورد بچه هم تاپیک بزنم میان میگن چطوری تازه وارد الانم خودم تنهام تو این کاربری خواهرم حتی حال نداره بیاد سایت☺

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب کی بزاره اشغالارو جلو در؟مردا میزارن دیگه معمولا چ حرف بی ربطی زده

چی بگم خواهر یبارم رفتیم باهم مسافرت مپبعد رفتیم لب اب بشینیم من زیر پام سنگ بود بد بود به شوهرم گفتم برو یکم اونورتر منم جا بشم خواهر شوهرم دستمو کشید برد یه کنار گفت نمیخواستم جلو داداشم بهت بگم ولی تو به چه حقی به داداشم گفتی برو  اونور

چی بگم خواهر یبارم رفتیم باهم مسافرت مپبعد رفتیم لب اب بشینیم من زیر پام سنگ بود بد بود به شوهرم گفت ...

عزیزم کاملا جدی باهاش برخورد کن تا یاد بگیره تو زندگیتون دخالت نکنه.

اون حد و حدودشو نمیدونه متاسفانه

2728
عزیزم کاملا جدی باهاش برخورد کن تا یاد بگیره تو زندگیتون دخالت نکنه. اون حد و حدودشو نمیدونه متاسفا ...

اینا واسه چند ساله پیشه حالا دیگه دستشون از زندگیم کوتاهه خداروشکر

چی بگم خواهر یبارم رفتیم باهم مسافرت مپبعد رفتیم لب اب بشینیم من زیر پام سنگ بود بد بود به شوهرم گفت ...

وا من بودم دهنشو صاف میکردم میگفتم اول که به تو چه بعدم چیزی نگفتم انگار خود درگیری داری خدا شفات بده چرا سکوت میکنی که این پوررو تر بشه بکش زیر لنگش ها از چی میترسی دختر