2733
2739
عنوان

به نظرتون فردا کحا برم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 72 پست
اینا همش شاید بشه صد تومن... واسه حال خوبت عالیه ، یه بار به خودت فکر کن به جای همسر جان... حال ...

ی چیزی بگم شاید بهم بخندی...من عاشق اینم که واسه بقیه کادو بخرم...لذت میبرم...دلم  میخاد واس مامانم و اجیم لباس بخرم که این هفته انشالله اگ رفتم شهرستان براشون ببرم...دلم میخاد واس همسرم یه شلوارک گرم بخرم ک تو خونه بپوشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ی چیزی بگم شاید بهم بخندی...من عاشق اینم که واسه بقیه کادو بخرم...لذت میبرم...دلم  میخاد واس ما ...

اینم قشنگه...

هر چیزی ک ته دلتو شاد کنه قشنگه

ولی این کار شاید شوهرته زیاد خوشحال نکنع...

ولی این بین یه چیز کوجیکم برای خودت بخر

2740
دوستم شهر دیگه دانشگاست...خانوادمم شهر دیگه هستن

خانواده من مشهدن... یه گروه دارم تلگرام اکثرا مشهدین و باهم دورهمی میزارن

اگه دوس داشتی بیا باهاشون آشنا شو.. 

خواهرای خودمم هستن

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
اینم قشنگه... هر چیزی ک ته دلتو شاد کنه قشنگه ولی این کار شاید شوهرته زیاد خوشحال نکنع... ولی این ...

شوهرم اصلا خسیس نیس...من ۵۰ تومن پس انداز دارم با همون واس خاهرم ی شلوار میخرم...واس خودمم  میخرم 😍

جنت ک اصلا بلد نیستم ما اون سمتا نرفتیم تاحالا فقط عبدالمطلب و حرم و راهنمایی بلدم به من نزدیک ترن&n ...

جنت جای خسرویه ازهرکی بپرسی بهت میگه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2706