2737
2739

بابا شایعه.بگیر بخور.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا شایعه.بگیر بخور.

برو تاپیک آخر منو بخون ترو خدا ،نخور جون هرکی دوس داری نخوررر😔

به بعضیام باس گفت اینقدر روزها زود میگذره کهنفهمیدیم تو کی واس ما آدم شدی!😏
2728
2738
من همین امروز با دیشب پفک مفک خوردم هنوز ک علایمش رو من مشخص نشده😁

شاید تولیدش مال قبل بوده

بابا ول کنید این شایعه هارو.اگه اینجوریه پس چرا گوشت قرمز میخوری که نمیدونی گوشت چیه دقیقا؟چرا روغن استفاده میکنی که همش پالم وچیزای مضر توش؟چرا مرغ میخوری که هورمونی هستند؟چرا سبزیجات میخوری که با آب جوی آب میدن؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بعضی ها خیلی راحت میگیرن‌،من از اون روزی که فهمیدم اون ذرتی که تو فریزر داشتم هم ریختم بیرون ،حالا یه مدت نخوریم چیزی نمیشه حدالقل ریسک نکردیم‌

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
بابا ول کنید این شایعه هارو.اگه اینجوریه پس چرا گوشت قرمز میخوری که نمیدونی گوشت چیه دقیقا؟چرا روغن ...

منم تا قبل صحبت با خانواده خانمی که فوت شده بود همین حرفارو میزدم ،من وظیفه ی انسان رو با گفتن این خبر انجام دادم ،هرجور مایلی عزیزم ❤

من همین امروز با دیشب پفک مفک خوردم هنوز ک علایمش رو من مشخص نشده😁

فک کنم مادرشوهر من به قصد کشتنم دیروز واسم پفک خرید   ولی من که نمیدونستم همشو خوردم خاک توسره من دادم بچمم چنتا خورد  

2706