2737
2734
سلام دوستای گلم
مامان های منتظر ، میدونم انتظار خیلی سخته خیییییلییی
میخوام خاطرات خودم رو براتون بگم امیدوارم کمک کننده باشه
من ٤ سال بود که ازدواج کرده بودم و به خاطر درس و آمادگی اقتصادی جلوگیری میکردم
از اولی که پ ر ی و د شدم همیشه عقب مینداختم .
یه روز وسط سیکلم دچار لکه بینی شدم که رفتم دکتر سونو داد واون روز فهمیدم که تخمدان پلی کیستیک دارم وبهم گفت جلوگیری نکن که باردار نمیشی.
منم چون شرایطشو نداشتم رفتم پیش یه دکتر مرد به نام دکتر گوگول که گفت تو اگه قرص جلوگیری بخوری هر وقت قطع کنی باردار میشی مطمئن باش
منم با یه بسته قرص رفتم خونه و فقط تونستم سه تا شو بخورم چون کل زندگیم رو مختل کرده بود خیلی بد بود
باز به جلوگیری ادامه دادم
بعد از چند ماه پریودها دوباره عقب میفتاد رفتم یه دکتر معروف به اسم دکتر عشوری مقدم که حسابی منو ترسوند و یه عالمه آزمایش نوشت
آزمایشا رو براش بردم که گفت نسبت fsh بهlh بالااست و این نشونه ناباروریه بهم قرص متفورمین داد و گفت تا آخر عمرت باید بخوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه من متفورمین رو شروع کردم و بیشتر از روزی یکی نمیتونستم بخورم چون معدم رو داغون میکرد و همچنان جلوگیری میکردم
بعد به اصرار مادر و خواهرم رفتم پیش دکتربیدگلی که اونم وقتی آزمایشا رو دید گفت دیگه جلوگیری نکن که حامله نمیشی
و کلی آزمایش دیگه به همراه آزمایش اسپرم برای شوشو نوشت
شوشو آزمایش داد و فهمیدیم مشکل دوتا است تعداد اسپرم سالم صفره و تحرک بسیار پایین به دلیل واریکوسل داره
2728
خلاصه دکتر رفتنای اون شروع شد دکتر نوروزی و یه دکتر دیگه میگفتن باید عمل کنه ولی خود شوشو نمیخواست چون دیده بودیم افرادی رو که با عمل هم خوب نشده بودن
نتائج سونو و آزمایش دوباره رو بردیم برای دکتر بیدگلی که گفت بره عمل کنه سه ماه بعد با جواب آزمایش بیایید
میتونم بگم شوشو پیش ٤ تا دکتر رفت که همشون از دکترهای معروف تهران بودن و همه گفتن عمل
تصمیم گرفتم آزمایشا رو ببرم و به دکتر آل یاسین نشون بدم
با دردسر و آشنا بازی وقت گرفتم و رفتم
اونم دوباره کلی از نوشت ولی وقتی سونو کرد گفت تخمدانات خیلی کیست داره و حتما باید میکرو کنی
گفت شوهرت بره پیش پویان که من کار اونو قبول دارم رفتیم اون آز نوشت گفت یه بار میکرو کن اگه نشد بیا عمل کن
خودمون هم به این نتیجه رسیده بودیم
با این که کمتر از یه سال بود که جلوگیری رو رها کرده بودم و باتوجه به این که به حرفای آل یاسین مطمئن بودم تصمیم به میکرو گرفتم
کم کم درمان رو شروع کردم که متوجه شدم کیست دارم
کیست رو درمان کردم و سیکل رو شروع کردم
روزای خیلی سختی بود خدا نصیب نکنه یا اگه میکنه نتیجه داشته باشه
شروع کردم به زدن آمپولهای گونال و دیفرلین
لحظات سختی بود ولی در هر صورت خودم رو به بیخیالی زدم و سرکار میرفتم و میومدم
حتی تو این دوران یه مسافرت هم رفتم
میل جنسیم به زیر صفر رسیده بود ولی شوشو مراعات میکرد خلاصه
٢٨ بهمن سال ٩١ رفتم برای پانکجر و گفتن ١٦ تا تخمک داشتم
عمل سختی نبود حتی بعد از بیهوشی خودم رفتم طبقه پایین
2740
٣٠ بهمن رفتم برا انتقال و سه تا نی نی انتقال دادم
اومدم خونه خودم چون نمیخواستم کسی بفهمه ١٤ روز گذشت خیلی سخت بود تو تمام این روزا شوشو کنارم بود
هر روز با یأس و امید میگذشت
هر روز کلی سفیده تخم مرغ شور میخوردم البته از بعد از پانچر شروع کرده بودم به خوردن
هر روز حدیث کسا میخوندم
دو حزب قرآن میخوندم
نماز اول وقت میخوندم
جمعه های سوره یوسف و یاسین و صافات میخوندم
یه ذکر میخوندم که از جمعه شروع میشد به مدت ١٠ روز هر روز ١٠٠ بار
بسم الله الرحمن الرحیم:یا مُفَتِّحَ الاَبواب،یا مُقَلِّبَ القُلوبِ وَالاَبصار و یا دَلیلَ�

المُتَحَیِّرین ویا غِیاثَ المُستَغیثین،تَوَکَّلتُ عَلَیک،یا رَبِّ اِقضِ حاجَتی وکف مهمی وَلاحَولَ�

وَلاقُوَّةَ اِلّآ بِاللهِ العَلِیِّ العَظیم،وَصَلَّی اللهُ عَلیمُحَمَّدٍ وَآلِهِ اَجمَعین.
بقیه هم برام دعا میکردن
کلی نذر و نیاز کردم
مامانم چهل تا یاسین خوند بعد نماز صبح و بابام هر روز دعای توسل
خلاصه ١٤ اسفند رفتم آزمایش و مثبت شد با عدد ٥٩٨
یه روز فراموش نشدنی واقعا حضور خدا رو احساس کردم وقتی از آدمایشگاه زنگ زدن سجده شکر به جا آوردم و به همه خبر دادم
2706