2733
2734
عنوان

‼️⛔مهم مهم⛔‼️

| مشاهده متن کامل بحث + 6833 بازدید | 43 پست
عزیزم دور از جونت...ولی خدایی ادم خندش میگیره ...

مرسی خانم گلی 

اره زیاد نباید به این اخبار توجه کرد ⁦☺️⁩

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
اره تو راهم هرشب اینموقع میرم

حدس میزنم پرستار شیفت شبی😍😍

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی خانم گلی  اره زیاد نباید به این اخبار توجه کرد ⁦☺️⁩

دقیقا..بخدا ی لحظه خواستم زنگ بزنم مادرم اینا بگم حواسشون باشه ...  

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2728
دقیقا..بخدا ی لحظه خواستم زنگ بزنم مادرم اینا بگم حواسشون باشه ...    

بیخیال عزیزم من فعلا برم یه تاپیک بزنم حال یکی از مردای سایتو بگیرم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
پرستار ک ن ولی روپوش سفید دارم😜😄

واو خانم دکتر جون مایی😍😍😍

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
بیخیال عزیزم من فعلا برم یه تاپیک بزنم حال یکی از مردای سایتو بگیرم 

موفق باشی گلم  

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2740

من باین شماره زنگ زدم میگه

مخاطب در دسترس نمیباشد تماس شما ازطریق پیامک به ایشان‌ اعلام میگردد

دوستان اگه مشکلی جدی وجود داشته باشه ازطریق رسانه ملی به مردم اطلاع رسانی میشه نه از راه تلگرام و فضای مجازی

باورش واقعا ازروسادگیه وجالبه عده ای هراس ودلهره می‌گیرند که چه کنند!!!

اقا نکنید اینکارارو . بقول اون دوست عزیز اینکارا دیگه خز شده

این خبر براساس گفته های نیرو انتظامی دروغه و انتشارش جرمه

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://aftabnews.ir/fa/news/643752/%D9%85%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%AA-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1-%DB%B6-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%84%D8%AA-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D9%85%D8%A7%D8%A1%D8%A7%D9%84%D8%B4%D8%B9%DB%8C%D8%B1&ved=2ahUKEwje7tvY5LbuAhU3ahUIHXz9AhUQFjAAegQIARAB&usg=AOvVaw2yjrMfXxtqx9aruKcHUa7D&cshid=1611568065925