2737
2739
عنوان

کسی هست که بچه اش لکنت زبون داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 103 بازدید | 24 پست
نزدیک دوسالشون که بود اینجوری شدن  اولی فکنم بخاطر جهش تکلمش بود  دومی از ترس اینجوری شد

جهش تکلم چیه؟

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل

پسرمن داره خیلی ناراحتم. یه روز شدید یه روز کم. خیلی زود به حرف افتاد و کامل حرف میزد . ولی از 5ماه پیش شروع شد. یک ماه بود خوب شد بعد دو هفته دوباره شروع شد. دقیقا همین اتفاق افتاد. نمیدونم باید چکارکنم. دعواشم نمیکنیم. دوسال و 9ماهشه. کلمات زیادی بلده .حتی اصطلاحاتم بلده. دوبار به دکترش گفتم گفت کاریش نداشته باش طوری نیست. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=114690535]نه یه هفته اس اینجوری شده متاسفانه خیلیا تو اقواممون لکنت دارن البته اونا بزرگن و مسن هستن بعصیاسون& ...[/QUOTE]

خوب اگه يكهفته ست باهاش نرم صحبت كن نزار عصبي و هيجان زده بشه.اصلا مسخرش نكنيد و به روش نياريد ممكنه درطول زمان خوب بشه اگه ديدي چندين ماه طول كشيد با گفتار درماني حل ميشه

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
دلیلش چی بوده ؟ صحنه ترسناک دیده  خدایی نکرده کتک خورده

نه اصلا ببشتر فک کنم به خاطر زمینه ارثی اینجوری شده

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل
2728

[QUOTE=114690601]دختر منم سه سالشه خوب شده الان؟[/QUOTE]

عزيزم تازه شروع كرده ميبره.ولي مطمئنا خوب ميشه.تو سن ٣ تا ٥ سال لكنت خيلي عاديه و بيشتر بخاطر ترسه ممكنه خواب بد ديده،يا از يه چيزي ترسيده.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
پسرمن داره خیلی ناراحتم. یه روز شدید یه روز کم. خیلی زود به حرف افتاد و کامل حرف میزد . ولی از 5ماه ...

راست میگه دقیقا مثل پسر اول من 

راهکارایی که مشاور گفت این بود 

تو اینه ها کنه ولی از ته حلقش 

شمع فوت کنه 

تو خونه کف درست کن با نی درشت که من با لوله کوچیک میدادم فوت کنه 

بادکنک باد کنه 

البته میگفت یه ربع بیشتر نشه چون روش فشار میاد ولی در روز دو سه بار انجام بده

نه اصلا ببشتر فک کنم به خاطر زمینه ارثی اینجوری شده

پست اخر منو بخون اتفاقا ماهم داریم خود منم تو بچگی لکنت داشتم تا تقریبا ۱۶ ۱۷ سالگیم یه چند سالی هست که خوب شدم خدارو شکر

2740