2737
2734
عنوان

داغون شدم. شمارو به خدا تحت هیچ شرایطی سقط نکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 116105 بازدید | 608 پست
حال منم عجيب مثل شماس يه دختر دارم ميخاستم اين پسر باشه تمام كارهاي علمي و ديني و هرچي كه فكرشو كنيد ...

عزيزم تو را خدا ناشكري نكن

اخه چه فرقي داره دختر و پسر شما خودت يك زني حودت اين حرف را بزني و دختر را مايه سرشكستگي بدوني ك هيچي كلاهت پس معركه است و به بقيه اجازه ميدي بهت تيكه بندازن

ان شاالله خدا هر چي ميده صحيح و سالم بده ما ك خدا نيستيم بدونيم چي براي ما بهتر

كجاي قران گفته پسر جنس برتر

قربون حضرت محمد انقدر حديث درباره دختر داشتن گفتن بعد شما اينجور ميگي

اميدوارم خدا به همه ما بينش بده و به اين درك برسيم واقعا جنسيت بچه كم اهميت ترين چيز تو بچه دار شدن اول ان شاالله ك سالم و صالح باشن

هرچه دلم خواست نه آن میشود ..هرچه خدا خواست همان میشود

عزیزم ببخشید چه دروغ شاخداری ازمایش خون دقیق گفته بچت دختره بعد. میگی پسرمو تو دستم گرفتم مگه میشه از خون به اون دقیقی ویا سونوگرافی اشتباه کنه مث اینکه توهم زدیا الان انقد. علم پیشرفت کرده هیچوقت سونو و ازمایش خون اشتباه نمیگن سومی هم دختر بوده مطمین باش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

متاسفم عزیزم منم 18 سالمه با ی بچه نه شوهرمو دوست داشتم نه بچمو دارم تحمل میکنم ولی باز حس میکنم باردارم بعد از فارغ شدنم ک بچمم دختر بود پریود نشدم یعنی شش ماه پیش بچه هم شیر نمیدم میترسم باردار باشم میخوام سقط کنم فرص بهورم حالا میخواد باردار باشم یا نه با پست تو دو دل شدم میترسم از خشم خدا شما میگید چکار کنم من کلی ارزو دارم کدوم دختر هجده ساله ای اینجوری مثل من بدبخته الان باید دنبال کار و رفیق بازی های خودم باشم درضمن درس هم میخونم الان ولی چکار کنم اخرش

2731
متاسفم عزیزم منم 18 سالمه با ی بچه نه شوهرمو دوست داشتم نه بچمو دارم تحمل میکنم ولی باز حس میکنم بار ...

واي اصلا اينكارو نكن خدا خيلي دوستت داره الان نمي فهمي بعدا كه بچه هات بزرگ بشن وفاصله سنيت باهاشون كم باشه همه حسرت زندگيت رو مي خورن 

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
عزیزم ببخشید چه دروغ شاخداری ازمایش خون دقیق گفته بچت دختره بعد. میگی پسرمو تو دستم گرفتم مگه میشه ا ...

سونوگرافی اشتباه زیاد شنیدم.حتی بچه هه تو ماههای اخر درست پاشو باز نکرده بوده اشتباه تشخیص دادن

به خدا  خوبتر از خوبتر از خوبتری...
باورم نمیشه هنوز ادمایی هستن که کسیو بخاطر دختر داشتن سرزنش میکنن پیامبر خودش یه دختر داشت بابا مگه ...

هستن خواهر

همه مردم میخواستن با فرهنگ باشن ک وضعمون بهتر بود الان خانواده خودم و شوهرم و کلا اطرافم فرهنگشون خط فقر هم ندیدن یعنی اینقدررررر بی فرفرهنگنا  

من حس میکنم دارم توشون تباه میشم

2740

بچه ها يكي مث اين دوست عزيزمون يكي مثل من  بچم با چنگ و دندون تا هجده هفته نگه داشتم كيسه ابم پاره شد بچم الهي بميرم ب خشكي افتاد  نتونستم ببينمش همشم كارم شده گريه ك چرا پسرم از دستم رفت

خدا ب هر کسی دختر نمیده عزیزم. باید خیلی پیشش عزیز باشی تا دختر نصیبت کنه  اینو بزن تو دهن اونایی ک هی میگفتن پسر پسر 

راجع ب قضیه هم بنظرم   خدا قدرتشو بهت نشون داد دیگ من هیچی نمیگم 

عزیزم خیلی ناراحت شدم.امیدوارم خدا ارامشو بهت برگردونه.

امان از رسمای غلط که باعث میشه بنده ی خدا تصمیم اشتباه بگیره.

خب حالایکی سه تابچه داشته باشه.اصلا به کسی چه مربوط.

امیدوارم خدایه پسر صالح و سالم بهت بده دخترات روهم برات حفظ کنه عزیزم.

همینکه پشیمونی  نشونه اینه که خدا توبتو قبول کرده.

بخداتوکل کن.درست میشه همه چی.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
عزیزم ببخشید چه دروغ شاخداری ازمایش خون دقیق گفته بچت دختره بعد. میگی پسرمو تو دستم گرفتم مگه میشه ا ...

عزیزم درسته علم پیشرفت کرده ولی یه وقتا اشتباه پیش میاد.حالا یاخطای انسانیه یا بخاطر عوض شدن جواب و هرچیزدیگه.هرگز نباید به این چیزا اطمینان کرد.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز