2733
2734

ني نيتون با خوردن شير خودتون سوءتغذيه نگرفت؟؟يعني دچار افت وزن نشد؟؟؟دختر من رفلاكس داره و حساسيت به پروتيين گاوي و لاكتوز خيلي نگرانم😢

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 

مگه اگه لاکتوز بخورن وزن کم میکنن؟من پسرم چهارسالشه شیر پاستوریزه معمولی میدم دل درد میگیره و لاغر میشه ولی بدون لاکتوزمیخوره خوبه

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه اگه لاکتوز بخورن وزن کم میکنن؟من پسرم چهارسالشه شیر پاستوریزه معمولی میدم دل درد میگیره و لاغر م ...

خب بچه ي شيرخواره فقط غذاش شيره و اگه لاكتوزه جذب نكنه و هي اسهال شه خب وزن نميگيره ديگه

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
2728
خب بچه ي شيرخواره فقط غذاش شيره و اگه لاكتوزه جذب نكنه و هي اسهال شه خب وزن نميگيره ديگه

علائم حساسیت به لاکتوز چیه اسهال نمیشه اخه

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍
از کجا میشه فهمید به پرتیین گاوی حساسیت داره یا نه

مثلا اسهال شه يا تو مدفوعش رگه هاي خون ديده شه يا صورتش جوش و دونه بزنه،كهير،اگزما،مدفوع شُل و مخاطي 

علائم حساسیت به لاکتوز چیه اسهال نمیشه اخه

يا اسهال يا نفخ و دل پيچه،مقعد قرمز ميشه،بيقراري

2738
از پیامم چند ماه گذشته پسرم آلرژی داره کامل متوجه شدم که چجوریه

بله من خیلی وقته نی نی سایت نیومده بودم،آلرژی به لاکتوز یا پروتئین گاوی؟

پروتئین گاوی. کاش لاکتوز بود

نه اتفاقا پروتئین گاوی زودتر خوب میشن من پسرم آلرژی به پروتئین گاوی داشت دخترم الان دوسالشه به لاکتوز حساسیت داره هنوز خوب نشده☹️

نه اتفاقا پروتئین گاوی زودتر خوب میشن من پسرم آلرژی به پروتئین گاوی داشت دخترم الان دوسالشه به لاکتو ...

عاخه پروتئین گاوی هیچی نمیتونه بخوره فقط به پروتئین گاوی نیست

عاخه پروتئین گاوی هیچی نمیتونه بخوره فقط به پروتئین گاوی نیست

خب لاکتوز هم فقط تو شیر نیست تو اکثر غذاها و میوه ها هست

2706