2737
2739

گفته بودم عاشق استادم شدم 

بعد از چندین ماه دوستمو فرستادم شماره مطبشو گرفت

حالا دوستم به دکتره گفت که یکی از دوستام ‌‌‌‌(غیر مستقیم گفته بود یعنی من ولی دکتره نپرسید کی )مشکل داره میشه بیاد پیشتون اونم گفته بود بله عزیزم چرا نشه و شمارشو داده بود 

حالا من می‌خوام وقت بگیرم برم

ولی میترسم منو ببینه شوک بشه یا ناراحت بشه 

می‌خوام خودمم برم بگم شمارشو بهم بده .بنظرتون خودمم بگم یا نه؟ یا برم وقت بگیرم برم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب الان بری مطب و چی بگی؟؟.؟  میخوای عین حقیقتو بگی؟  جراتشو داری بگی بهش علاقه مندی؟

نه بابا

می‌خوام راجب بیماری حرف بزنم

بهانه ایی باشه ببینمش یا اینکه ببینم خودش چیزی میگه یا نه 

2738

یچی بگم من جات باشم بااینکه خیلی مغرورم غرورمو میشکستم جچشامو میبستم میگفتم بهش علاقه دارم که بعدها حسرت نخورم اگه میگفت نه خودم راهمو جدا میکردم دیگه حسابش نمیکردم فکرم پیشش بودا ولی محل نمیدادم بقیه غرورم حفظ میکردم اگه که گفت اره دیگه حله ولی بعدها افسوس نمیخوردم بگم شایدم اونم دوسم داشته همیشه زود دیر میشه دلتو بزن به دریا ابراز علاقه بد نیست جسارت و عاشقیتو نشون میده اگه ادم منطقی باشه و دوره دیده باشه و قدیمی فکر نباشه خیلی با منطق جواب میده 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2706