2733
2739
عنوان

بهم نخندين لطفا (يه سوال دارم)

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 61 پست
نه نمیدن  من پرسیدم  گفت باید از مراجع قضایی نامه داشته باشی

از كى پرسيدي ك گفت بايد نامه داشته

باشي؟

هم مغز در سَرت دارى، هم پا در كفش هايت!ميتوانى خــــودت را سمت هر راهى كه دوست دارى، هدايت كنى...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از كى پرسيدي ك گفت بايد نامه داشته باشي؟

رفتم پیشخوان گفت ما همچین اجازه ای نداریم 

زنگ زدم اپراتور همراه اول  گفتم  فقط یه اسم میخوام  میشه بدین؟

گف نمیشه برو شکایت کن  ب جرم مزاحمت اونوقت نامه بگیر از مراجعه قضایی تا اسم و ادرس طرفو بدن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728
من یه بار مزاحم داشتم رفتم نمایندگی بهم گفت اسم وفامیلش رو!حتی آدرسی که یارو داده بود روهم بهم داد

واقعا؟

خطِ(سيمكارت) مزاحمتون چي بود؟

همراه اول-ايرانسل-رايتل؟

هم مغز در سَرت دارى، هم پا در كفش هايت!ميتوانى خــــودت را سمت هر راهى كه دوست دارى، هدايت كنى...!
برنامه نامبربوک رونصب کن

چي هست؟

واقعا جواب ميده يا از اين برنامه الكي هاست ك فقط تبليغ ميكنه

2740
نامبر بوک

از گوگل پلی دانلود کنم؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
چي هست؟ واقعا جواب ميده يا از اين برنامه الكي هاست ك فقط تبليغ ميكنه

من امتحان کردم عالی بود....اسمی که اطرافیان برای  اون شماره گذاشتن برات میاره...شانس داشته باشی به اسم وفامیلی اصلی ذخیره کرده باشن..

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد
نامبربوک

من اینو یه بار نصب کردم ولی هرچی شماره تلفونمو زدم وارد نشد که نشد 

2706