2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام سویل جون ممنون که ازم یاد میکنی من دیگه وقتی پریود شدم بعدش باید برا پری بعدی میرفتم برای iuiکه شوهرم گفت نمیخواد آخه مسایل مالی بماند هنوز خیلی کارای دیگه داریم برا همین بیخیال شدم تا اگه شد که شد اگرم نشد هر وقت تونستیم میریم پی اش خب شما چطوری در چه حالی هستی؟
  ، ،
سلام گلا. خوبین؟ ممنون سویل جان که بیادم بودی. راستش من استراحتم. تو سونو غربالگری بهم گفتن که جفتم پایینه. خیلی باید رعایت کنم. انشالله سری بعد که میام تو این تاپیک خبر بارداری تک تکتون رو بخونم ب حق این ماه عزیز از چشم انتظاری در بیاین انشالله...
بوسیدن دست های مادرم برکت زندگی من است...
سلام دوستای خوبم.نمازوروزه هاتون قبول..لطفا اگه تونستین به سوالهای من جواب بدین ممنون میشم من ازروز سوم پری کلومیفن خوردم که فردا صبح اخریشه وتموم میشه .دکترگفته روز ۱۳پری برم سونو وفولیکولم چک بشه .حالاسوالم اینه ایا میتونم تا اون موقع نزدیکی داشته باشم تا روزارو ازدست ندم ؟یا باید بزارم رحم پاک ازاسپرم باشه تا اون موقع چون سونو واژینال برام نوشته دومین سوالم اینه که اگرزودتر از روز۱۳ ترشحات تخمک گذاری داشتم چکارکنم؟ یعنی دارم تخمک گذاری میکنم؟اقدام کنم؟
من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش
لطفا اگه گروه دارین منم ادکنین .چون درمانمو با کلومیفن شروع کردم.اینجا اینقدرادم تاپیک میبینه هم گیج میشه هم استرس میگیره
من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش
سلام هستی جون فدات عزیزمی انشاالله به حق این ماه عزیززودتربارداربشین ونیازی به دکترنباشه. قربونت گلم منم خوبم.به منم ماه پیش دکترگفت بیالاپاراسکوپی هنوزتصمیم قطعی درموردش نگرفتم.فردامیرم ببینم چی میگه.ولی همسرم موافقه بالاپارا. چون تخمدانامpcoهستن دکترگفته کلاتخمدانات وتمیزمیکنیم.توکل به خداببینم چی میشه.
سلام مامان رویای گل.مرسی ماخوبیم.شماونی نی خوبین.فدات عزیزم انشاالله به سلامتی نی نی نازت وبغل کنی.استراحت کنی مشکلی پیش نمیادانشاالله...
ممنون ازت عزیزم.انشاالله ....مرسی ازدعای قشنگت...
بازم التماس دعادارم ازت دارم رویاجون...
مواظب خودت ونی نی باش
سلام مامان خوشبخت عزیز.اگه جنسیت نی نی براتون فرقی نداره معمولامیشه بعدپریودیه روزدرمیون نزدیکی داشت.اگه علایم تخمک گذاری رودیدی آره تواون روزانزدیکی کنی بهتره شانس بارداریت بالامیره.
سویل جون ممنون میشم درخواست دوستیمو قبول کن تا شمارهمو بدم
خیلی واسم دعا کنید
خدایا همیشه تو بدترین شرایط هوامو داشتی، درست همون لحظه که از همه چیز نا امید شدم دستمو گرفتی، خدایا تو میدونی تو دل من چی میگذره،مثل همیشه هوامو داشته باش ،مثل همیشه دستمو بگیر.