2737
2739
عنوان

گاز صفحه شیشه گرفتم میترسم... کمکککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما که شیشه ای داشتی شکست اینو استیل بر میداشتی

یه درصدم نمیخواستم شیشه بگیرم ترس شدید داشتم. 

چند جا میرفتم استیل نبود یا اینکه میگفتن قدیمیه چمیدونم بخدا.

فروشنده خیلی تضمینشو کرد . دیگه شوهرم گفت هیچی نمیشه اینبار بگیر. اگه به خودم بود نمی آوردم

2728
چرا استیل نگرفتی خواهرمنم شیشه ای داره ازشعله پخش کن استفاده نمیکنه قابلمه سنگینم نمیزاره

قصدم فقط استیل بود. ولی فروشنده تضمینشو کرد .چند جا رفتم میگفتن استیل قدیمیه . یا نبود  . بیشتر شوهرم راضی بود منم دیگه هیچی نگفتم

من یه بار از مایع سیف سفید استفاده کردم عالیه یعنی میشه مثل روز اولش البته به جنس چدن ربط داره اگه ز ...

خب خواهر چی کار کردن چند ها رو من یک سال نیم ازدواج کردم بعد تا حالا خانواده شوهرم نیومدن می خوان بیان روم نمی شه بیاد ببینه گاز من داغون شده اخه اونم درست گاز من گرفته فقط چدنش فرق داره

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
2740

منم خریدم همون روزاول شکست .خدارحم کردبابچه هاتواشپزخونه نبودیم تمام اب غذاوشیشه هاپاشیداینوراونور.استیل خریدم دیگه.دیگه چشمم ازشیشه ای ترسیده عمرادیگه نمیخرم

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
خب خواهر چی کار کردن چند ها رو من یک سال نیم ازدواج کردم بعد تا حالا خانواده شوهرم نیومدن می خوان بی ...

چه تفاهمی منم یک سالو نیمه عروسی کردم هنوزم دعوت نکردم منم واسه همین گشتم یه چیز خوب پیدا کردم اسمش سیفِ رنگش سفیده مخصوص گاز و روشویی و شیرالات هست چدن هاتو خیس میکنی از اون میریزی روش میزاری نیم ساعت بمونه بعد با سیم میکشی میشه مثل روز اولش اینم عکسش

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
منم خریدم همون روزاول شکست .خدارحم کردبابچه هاتواشپزخونه نبودیم تمام اب غذاوشیشه هاپاشیداینوراونور.ا ...

چقدر بد.

منم واقعا ترسیده بودم هر کس میخواست گاز بخره میگفتم شیشه نخرینا. دیگه همه میدونستن چقدر میترسم. ولی تو مغازه فروشنده خیلی تعریفشو کرد تضمین داد ، شوهرمم گفت این خوبه دیگه اشکال نداره اون قبلی اتفاق بود. ولی خب هنوز ترسم نریخته، حتی الانم که گازو روشن کردم ترس دارم بخدا قلبم تند تند میزنه

مارك شما چی بود اون موقع؟

2706