2733
2734

فقط موافقا بیاین لطفا

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤

من همیشه هرچی خواستم رسیدم 

کاملا واقعیه به هرچی انرژی بدی جذبش میکنی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه هرچی خواستم رسیدم  کاملا واقعیه به هرچی انرژی بدی جذبش میکنی

برا جذب رابطه چجوری عمل کنیم روش شما چجوریه از درخواست تا دریافت؟؟

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤
2728

من، خونه ای که میخواستم رهن کردیم. 

روزی ک این خونه رو دیدیم، ما برای اجاره رفته بودیم و من از خونه بشدت خوشم اومد، اما خیلی مبلغ برامون بالا بود! اون مقدار نداشتیم. 

اما من تو دلم گفتم ما این خونه رو میگیریم و اولین جشنی که اینجا میگیریم جشن تولد همسرمه. 

کاملا مطمئن بودم. 

دقیقا همینطور هم شد. یهویی نه تنها پول پیش دستمون رسید بلکه همسرم ی کوچولو تلاش کرد کلا رهن کردیم..! 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
به قانون جذب اعتقاد دارم، تونستم به خونه.مورد علاقه برسم

میشه بگی از درخواست تا مرحله دریافت چکار کردی ؟

2738
من، خونه ای که میخواستم رهن کردیم.  روزی ک این خونه رو دیدیم، ما برای اجاره رفته بودیم و من از ...

بنظرت راز رسیدن تو اطمینان از اتفاق افتادنه ؟ ایمان فعال هم نشون دادی؟

بنظرت راز رسیدن تو اطمینان از اتفاق افتادنه ؟ ایمان فعال هم نشون دادی؟

ببین من هربار با خودم گفتم فلان اتفاق خواهد افتاد یا فلان چیز رو میخوام، بعدش یه جوری رفتار کردم انگار واقعا دارمش. دیگه رهاش کردم، یه جورایی انگار دارمش و خیالم دیگه راحته! 

هميشه جواب گرفتم

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
برا جذب رابطه چجوری عمل کنیم روش شما چجوریه از درخواست تا دریافت؟؟

تاحالا برای رابطه تلاشی نکردم ولی در کل به هرچی که بدون اگر و اما فکر کنی و بهش انرژی بدی جذبش میکنی 

مثلا وقتی چیزی رو میخوای اصلااااا نباید بزاری تو ذهن ناخوداگاهت این فکر برسه که اگه نشد چی ! از کلمات منفی مثل اگر ، کاش ، شانس که ندارم و.... استفاده نکن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
میشه بگی از درخواست تا مرحله دریافت چکار کردی ؟

هفت ساله با مادرشوهرم تو یه ساختمونم، کتابی خوندم درباره اندیشه مثبت، همیشه به این فکر میکردم من بالاخره از اینجا میرم، با اینکه خونه رو شوهرم تازه ساخته بود و می گفت توان ساختن خونه دیگه ندارم، از خرید زمین تا ساخت خونه جدید سه سال طول کشید، سال چهارم زمین خریدیم و انشالله دو هفته دیگه می ریم خونه جدید حتی نقشه خونه هم تو ذهنم تجسم میکردم همینم شد

به آرزوهایم قول رسیدن دادم

من میدوم خدا دل منو اونی ک میخام و زده ب تام هم🤗🤗🤗 شکرت ک اینقد مرد خوبیه

یه صلوات میفرستی واسه حاجتم 🤗 خدایا یه حس پاک بین منو اونی که دوست دارم قرار بده خوشبخت باشیم زیر سایه ات 🌹
هفت ساله با مادرشوهرم تو یه ساختمونم، کتابی خوندم درباره اندیشه مثبت، همیشه به این فکر میکردم من بال ...

کتابه چی بود؟

2706