2733
2739
عنوان

حالم بده شوهرم نيست

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 69 پست
شاید به نظر اینطور برسه که مرد سرپرست خانواره اما اون چیزی که درواقعیت هست اینه رهبر و گرداننده ی زن ...

بفرمایید که مرد هم فقط وظیفه داره فقط کار کنه و پول در بیاره . 

و هیچ حقی از خودش هم نداره و حتی در تربیت فرزدان هم نقشی نداره . این مدل مردود فمنیست هست که مردود شده در کل جوامع ... بعید بدونم بتونم شما رو قانع کنم 

متاسفانه این برداشت غلطی هست که شما خانومها دارید :  مردها همیشه باید مطیع اوامر شما باشند حتی ...

پس برده گرفتیم نه شوهر که بنده خدا حق هم داشته باشه نباید قبول کنیم.حرفتون کاملا اشتباست.دو طرف باید همدیگرو درک کنن و شناخت کافی رو داشته باشن 

با یبار دیر کردن نمیشه جنگ و دعوا کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بفرمایید که مرد هم فقط وظیفه داره فقط کار کنه و پول در بیاره .  و هیچ حقی از خودش هم نداره و ح ...

خودتون الان گفتین مرد باید مطیع باشه حتی اگه حق با اون باشه و ضرر میکنین؟؟؟؟؟

کدوم جملتون درسته

بفرمایید که مرد هم فقط وظیفه داره فقط کار کنه و پول در بیاره .  و هیچ حقی از خودش هم نداره و ح ...

همیشه یه مرد باید از زنش توی مسائل راهنمایی بخواد ... چون زنها جزئی نگرن و بهتر میتونن تمام مسائل زندگی رو بالانس کنن.  مرد شریک زندگیه .. رئیس زندگی نیست 🙂

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2731
خودتون الان گفتین مرد باید مطیع باشه حتی اگه حق با اون باشه و ضرر میکنین؟؟؟؟؟ کدوم جملتون درسته

اون جمله کنایه از زندگی آرمانی شما خانوها بود . 

ولی باور کنید کنید جایگاه مرد و زن در زندگی یکسانه ... 

همیشه یه مرد باید از زنش توی مسائل راهنمایی بخواد ... چون زنها جزئی نگرن و بهتر میتونن تمام مسائل زن ...

عاقب خوبی برای شما نمیبینم ، کمی از صندلی فرضی قدرتی که برای خودتون ساختید پایین بیایید و بهتر به جزیات زندگی مشترک فکر کنید . من قاضی و منتقد زندگی شما نیستم ولی برداشتم این هست که مردی در کنار شما هست که توانایی مدیریت زندگی رو نداره و ... 

پوزش از صراحت کلام 🙏🏻

اون جمله کنایه از زندگی آرمانی شما خانوها بود .  ولی باور کنید کنید جایگاه مرد و زن در زندگی ی ...

منم اتفاقا موافق اینم .  روز اول که ازدواج کردم به همسرم گفتم‌ همه چی مساویه هر حقی از‌من بگیری منم ازتو حقی میگیرم هر طور بامن رفتار کنی من باتو رفتار میکنم ...من باتو مساویم .. حتی توی بچه داری ریز   ریزشو  بامن شریک شد چون بچه ی اونم هست نباید فقط من تر و خشک کنم بچه رو .... من اینو میگم که زن هدایت میکنه زندگی رو   زن تعیین میکنه مسئولیت و وظایف مرد رو  وگرنه تمام آقایون خود بخود راحتی رو دوست دارن و حوصله ی این حجم اط جزئیات رو از زندگی ندارن ... پس زن میتونه این مسئولست ها رو به یاد شوهرش بیاره.....   

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2740
منم اتفاقا موافق اینم .  روز اول که ازدواج کردم به همسرم گفتم‌ همه چی مساویه هر حقی از‌من بگیری ...

تا حدودی موافقم . 

زندگی مشترک نه صحنه جنگ هست و میدان زورازمایی . 

زن و مرد ازدواج میکنند که ارامش هم باشند و مکمل همدیگه. 

اینکه با همسرت غریبه باشی و فقط دنبال منافع خودت باشی و سعی کنی زور و بازو نشون بدی ته این زندگی تباهی هست و اولین لطمه دیده زن هست به خاطر روحیات لطیفش . 

پس به جای اینکه دنبال منافع باشیم ، دنبال ارامش و تداوم زندگی هامون باشیم . 

خیلی ممنونم از شما دوس محترم که در کمال ارامش مطالب بنده رو خوندید و بهترین حالت ممکن جواب دادید . 

عاقب خوبی برای شما نمیبینم ، کمی از صندلی فرضی قدرتی که برای خودتون ساختید پایین بیایید و بهتر به جز ...

جمله خودتون رو تکرار میکنم

شما تو زندگی ما نیستین و خبر ندارین که صندلی قدرتی هست یا نه.و در ضمن کسی از ریز و درشت زندگی کسی خبر نداره که بخواد نظر بده راجبش.خوب یا بد زندگی شخصیه موضوع تاپیک چیز دیگه ای بود

اصلا درست نیست یه خانوم باردارو تحریک کنیم به اینکه چرا شوهر شما اینکارو کرد و فلان و بهمان اما میتونیم ارومش کنیم یا راهکار خوبی نشون بدیم.و در اخر ممنونم از نظرات شما