2737
2739
عنوان

تست روانشناسی عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 78 پست
سوال روانشناسی عشقی  2- به آفریقا رفته اید. به هنگام بازدید از یکی از قبیله ها، آنها اصرار میک ...

ت

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاسخ روانشناسی عشق: در فرایند ابراز عشق و درخواست ازدواج، کدام رویکرد برای شما خوشایندتر و موثرتر است.

الف: میمون : مبتکر و باذوق که هیچگاه احساس خستگی نکنید.

ب: شیر : سرراست، صاف و پوست کنده به شما بگوید که دوستتان دارد.

پ: مار :دمدمی مزاج، پر نوسان، نفس گرم و عشق سرد

ت: زرّافه : صبور، هرگز شما را رها نکند.

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
2728

سوال روانشناسی عشق 3- فرض کنید خطای بزرگی انجام داده اید و خداوند برای مجازات شما تصمیم گرفته است که به جای انسان، شما را به صورت یکی از حیوانات زیر در آورد. کدام را انتخاب میکنید؟

الف : سگ

ب : گربه

پ : اسب

ت : مار

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕

پاسخ روانشناسی عشق: دلتان میخواهد معشوقتان چه عقیده ای درباره شما داشته باشد.

الف: سگ : باوفا، صادق، ثابت قدم

ب: گربه : شیک و زیبا

پ: اسب : خوش بین

ت: مار : انعطافپذیر

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
2738

سوال روانشناسی عشق 4- اگر قدرت داشتید که یک نوع از حیوانات را برای همیشه از روی کره زمین نابود کنید، کدام را انتخاب میکردید؟

الف : شیر

ب : مار

پ : تمساح

ت : کوسه

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
سوال  روانشناسی عشق  4- اگر قدرت داشتید که یک نوع از حیوانات را برای همیشه از روی کره زم ...

ب

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم