2733
2739
عنوان

سوتی یا خاطره از نی نی سایت بدویید .😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2412 بازدید | 117 پست

یه بارم که معروف بودم  توی مطب دکتر زنان یه دختره بود مثل خودم منتظر نی نی بود . بهش گفتم بیا نی نی سایت کاربری بساز غم و غصه یادت میره .بهم گفت عضوم شما کاربریت چیه گفتم شکلات عسلی بهم گفت عههه تو همونی که همه بهش میگن شوکول؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای منم 😅😅😅😅همش فک میکنم هر تاپیکی میرم اونام هستن😣😣😣😣

من جاریم خیلی تو گوگل میچرخه همش سرچ میکنه شک دارم بهش

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢
یه نفر تاپیک زد بچه ها الان گوز دادم بعد چند دقیقه کامنت گزاشت گفت گوشیم دست شوهرم بوده و اون پست رو ...

گوز دادم😂😂😂😂😂

همش حس میکنم زن داداشم اینجاس و با لبخند خبیثانه داره تایپیک هامو میخونه 

من این حسو واسه خواهرشوهرم دارم دقیقا

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است☺😉😊
2738

من توهم اینو داشتم که کسی منو بشناسه .آهرش خودم یکی از نزدیکترین افراد خانواده رو اینجا شناسایی کردم اما بروش نیاوردم بزار خوش باشه.

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..
یه نفر تاپیک زد بچه ها الان گوز دادم بعد چند دقیقه کامنت گزاشت گفت گوشیم دست شوهرم بوده و اون پست رو ...

😂😂😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
یه بارم که معروف بودم  توی مطب دکتر زنان یه دختره بود مثل خودم منتظر نی نی بود . بهش گفتم بیا ن ...

چه باحال