2733
2734
عنوان

کیا از فامیل خودشون متنفر هستن و قطع ارتباط کامل

| مشاهده متن کامل بحث + 1716 بازدید | 23 پست
واقعاً ، کاری نیست که برای من نکنن اما کاش فامیل های پدری منم خوب بودن و اینقدر منو اذیت نمیکردن&nbs ...

بی خیال بابا فامیل برای من به اندازه نوک سوزن اهمیت نداره فقط خانوادم برام مهمن چون واقعا دوسم دارن.

من انقد از خانواده شوهرم ناراحت بودم حرص میخوردم

بعد به خودم اومدم و دیدم بهترین خانواده رو دارم دیگه اونا رو میخوام چیکار گور باباشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی خیال بابا فامیل برای من به اندازه نوک سوزن اهمیت نداره فقط خانوادم برام مهمن چون واقعا دوسم دارن. ...

درسته ، اما من تنهام نه داداش نه خواهر پدر و مادرمم سنشون بالاست اون فامیل ها دیگه واسه بی ارزش هستن ولی ای کاش حداقل میتونستن منو چند سال تحمل کنن تا ازدواج کنم و برم 😔 امیدوارم خدا منو ببینه و تنها نگذاره

منم عین شما هستم

من خیلی ناراحتم یعنی چقدرر ما با هم خوب بودیم اصلا احساس تنهایی نداشتم عید سیزده بدر یلدا همه مراسمی باهاشون بودم الآن احساس میکنم فقططط خودم بهشون تحمیل میکردم وگرنه یکبار میامدن در خونه سراغم میگرفتن 

تازه من تو اون فضیه مقصر شناخته شدم پیش همشون یه آدم دروغگو بی گناه بودم خدا ازش نگذره 

اون شب تا۴صبح گریه کردم فرداش تا شب صورتم وحشتناک شده بود هر کی میدید تعجب میکرد

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2728
درسته ، اما من تنهام نه داداش نه خواهر پدر و مادرمم سنشون بالاست اون فامیل ها دیگه واسه بی ارزش هستن ...

حتما خدا میبینتت ماهممون خدا داریم هیچکدوم تنها نیستیم

ببین توقعات آدمو بیچاره میکنه اعتماد بنفستو بالاببر فقط به خودت تکیه کن.ازدواجم میکنی 

بی خیال بابا فامیل برای من به اندازه نوک سوزن اهمیت نداره فقط خانوادم برام مهمن چون واقعا دوسم دارن. ...

وقتی منتظری بیان از دلت در بیارن میبینی نه نمیان میفهمی که با چه آدم های سنگدلی طرفی قلبت می‌شکنه 💔

2740
درسته ، اما من تنهام نه داداش نه خواهر پدر و مادرمم سنشون بالاست اون فامیل ها دیگه واسه بی ارزش هستن ...

منم فقط خداروشکر اول خدا بعد خانوادمو دارم با هیچ فامیلی در ارتباط نیستیم