2737
2739
نمیدونم والا  برای بعضی ها جواب میده

منو یادتونه؟☺همون که یه زمانی منو از یه کار نادرست راهنمایی کردی؟؟شهریور امسال تاپیکم..

به نظر ها احترام بذاریم .هیچ لذتی بالاتر از این نیس که ببینی تو اعلانات کلی نظرتو ریپلای کرده باشن.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من شوهرم تقریباروبه سردی بود ولی خب الحمدالله باسکسولوژی درمان شدو عالی شد

چیه میشه درموردش توضیح بدی

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
2728

کم میلی جنسی درمان روانشناختی داره. بره پیش یک رواندرمانگر جنسی یا س ک س تراپیست. اگر میخوای یکی دو تا خوبش رو بهت معرفی کنم

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2740
منو یادتونه؟☺همون که یه زمانی منو از یه کار نادرست راهنمایی کردی؟؟شهریور امسال تاپیکم..

بله بله یادم اومد

خوبی عزیز دختر خوب

خودت با اراده بودی و هستی   

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست

البته باید اول مشکل جسمی و بیماری زمینه ای احتمالی بررسی شه. 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
اگر منظورتون فیلم  پورنو ووو هست کاملا اشتباه هست

واقعا فیلم خوب نیس ذهنو خراب میکنه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
بله بله یادم اومد  خوبی عزیز دختر خوب خودت با اراده بودی و هستی    

سلام ممنونم خوبم خدا رو شکر ..

لطفت فراموش نشدی 😍😘

به نظر ها احترام بذاریم .هیچ لذتی بالاتر از این نیس که ببینی تو اعلانات کلی نظرتو ریپلای کرده باشن.